Maarit Eerme • 26. jaanuar 2015
Jaga lugu:

Danske: tegeleme teenindajate peenhäälestusega

Kolmandat korda parima teenindusega pangaks saanud Danske Bank tegeleb teenindajate peenhäälestusega, et saada veelgi paremaks.

Lisaks on Danske Banki teenindajate suurimaks võtmeküsimuseks klientide tegelike vajaduste väljaselgitamine ja tavapärasest erinevate lahenduste pakkumine.

Loe intervjuud parima teenindusega Danske Banki teeninduse ja vastutustundliku ettevõtluse juhi Kristiine Rebasega:

Mida teeb Danske Bank teeninduses teisiti, kui Swedbank?

Hea konkurent saab enda eest ise rääkida, aga Danske Banki põhimõtteks teeninduses on, et iga pangatöötaja on teenindaja. Ekslik on arvata, et hea teeninduse taga on vaid naeratav nägu. Selle taga on sisemine teenindus ja sujuv koostöö kogu organisatsiooni töötajate vahel. Tähtsustame oma ettevõttes sisemist töötajate vahelist teenindust sama kõrgelt kui klientidele pakutavat teenindust ning sel on selge mõju ka tulemustele. Seda on kinnitanud meie pikaaegne edu teeninduses erinevatest uuringutest lähtuvalt.

Kuidas Danske Bank koolitab enda teenindajaid?

Meil on väga kõrgetasemelised sisekoolitused, seda nii Eestis kui ka grupi tasandil. See tähendab vahetuid koolitusi, mis hõlmavad praktilist harjutamist kui ka interaktiivseid e-koolitusi. Ühtlasi käivad meie teenindajaid arendamas Eesti tuntuimad teenindusvaldkonna koolitajad.

Millised standardid on Danske Bankil teeninduses?

Danske Bankil on loodud spetsiaalne teenindusstandard - Danske Pass, mis on alustala meie teenindusele. See on kogumik praktiliste näidete ja piltidega, mis aitab töötajatele meelde tuletada, mis on teeninduse puhul esmatähtis ja mida soovib Danske Bank oma teenindusega klientidele pakkuda.

Kui mitu korda viite läbi  pangasiseseid teenindajate testimisi?

Kõik teenindajad saavad alati põhjalikud koolitused enne teenindama asumist. Kuna teeninduse kõrge tase on meile prioriteediks, siis jälgime teeninduskvaliteeti igapäevaselt ja hindame seda ka regulaarsete igakuiste testimistega.

Mis teenindusalaseid punkte peab Danske teenindajad veel harjutama? Pean silmas seda, et milles ei ole Danske teenindajad veel nii tugevad, kui võiksid olla.

Meie teeninduse alustalad on paigas, seda kinnitab fakt, et oleme erinevatel aastatel järjest saavutanud teenindustaseme uuringus 90% ületava tulemuse, mida loetakse suurepäraseks tasemeks. Sellest tulenevalt kuulub suurem osa meie tööst nö finetuningu peale ehk siis tegeleme peenhäälestusega, et teeninduse võtmeaspekte veelgi paremaks muuta. Tänastes keerukates majandustingimustes on võtmeküsimuseks koos kliendiga paremini välja selgitada tema tegelikke vajadusi, mis tihtipeale vajavad tavapärasest erinevaid lahendusi. Sellele pöörame tulevikus tänasest veelgi enam tähelepanu.

Kuidas Danske Bank premeerib enda teenindajaid, kui võitis teenindustaseme kaardistamises esimese koha?

Teenindajaid tänab ennekõike tunnustus. See tunnustus jõudis kõigi meie töötajateni majasisestes kommunikatsioonikanalites. Kuna oleme võitnud parima teenindusega panga tiitli nüüd juba kolm aastat järjest, on meil sündinud ka tore traditsioon seda tunnustust ühise tordisöömisega tähistada. Anname endast parima, et sellega jätkata ka järgnevatel aastatel.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt