Maarit Eerme • 28 jaanuar 2015

Sten Argos lahkub Eesti Energiast

Jaanuari lõpus lahkub Eesti Energia müügi- ja teeninduse direktor Sten Argos ametist ning on avatud kõikidele huvitavatele pakkumistele.

Argos rääkis, et lahkumise otsuse tegi ta juba oktoobris ning rääkis selle ka juhtkonnaga läbi. „Lahkun eelkõige sellepärast, et ei näe enam väljakutset. Kõrvalt vaadates tundub 200-300 inimese juhtimine Eesti ühes suurimas ettevõttes huvitav ja väljakutsete rohke, mida see oli ka nende aastate jooksul,“ ütles ta. Lisades, et korda on saadetud palju ja muudatusi on ka läbi viidud. „Tänaseks on tulemused ülihead ning siit edasi on juba rahulikum aeg.“

Argose sõnul on tänaseks müügitulemused ületatud, protsessid toimivad sujuvalt ja efektiivselt. Finantsnäitajad on parimad, mis kunagi on olnud ning töötajate hulk on palju vähenenud. Lisaks on klientide rahulolu läbi aegade kõrgeim ning töötajate pühendumus on tema divisjonis olnud kõik need aastad väga kõrge.

Eesti Energia energiamüügi juht Margus Rink ütles, et juhtus selline klassikaline lugu, mis heade inimestega ikka juhtub. „Nad panevad organisatsiooni nii hästi tööle, et ühel hetkel neid endeid polegi enam vaja,“ selgitas Rink.

Eesti Energia kaotas energiamüügi struktuuris müügi- ja teenindusdirektori ametikoha ning senised alluvad kuuluvad nüüd energiamüügi juhi otsealluvusse.

Argos rääkis, et ta kasvatas enda kõrvale väga tublid ja asjalikud osakonnajuhid. „Nende rollid ja tööiseloom jäi paljuski samaks ning nende paiknemine struktuuris sai paika pandud tänasele fookusele lähtuvalt.“

„Pean ennast sellist tüüpi inimeseks, kes panustab 100% ning ma ei oska ega taha midagi poolevinnaga teha.“ Kui tal hakkab igav, siis ta ei teeskle millegi tähtsa tegemist vaid pigem võtaks ta riski ja otsib uusi väljakutseid.

Argos töötas Eesti Energias 6,5 aastat ning on avatud kõikidele huvitavatele pakkumistele.

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111