Maarit Eerme • 3. märts 2015
Jaga lugu:

Eesti suurima toitlustusettevõtte juht on Riina Eisler

Eesti suurima toitlustusteenust pakkuva ettevõtte Baltic Restaurants Estonia senine teenindusdirektor Riina Eisler saab ettevõtte uueks tegevdirektoriks.

Ta on ettevõttes töötanud 2013. aasta novembrikuust teenindusdirekorina, omades ka varasemat mitmekülgset kogemust toitlustusvaldkonnas mitmes rahvusvahelises ettevõttes.

”Unista suurelt, alusta väikselt ja tegutse kohe - see on minu moto nii töös kui ka eraelus,” lausub Baltic Restaurants Estonia uus tegevdirektor Riina Eisler. ”Minu eesmärgiks on juhtida edukalt Eesti suurimat toitlustusettevõtet ning olla oma valdkonnas ka edaspidi eeskujuks.“ Eraldi fookusena toob Eisler välja töötajate ja kliendi rahulolu tõstmise. „Meie ettevõttes töötab täna üle 400 inimese. Püüan enam tähelepanu pöörata meeskonnale – plaanis on veelgi rohkem keskenduda töötajate arendamisele ja motiveerimisele, mis omakorda aitab kaasa ka klientide rahulolu tõstmisele,“ lisab ta.

 „Kuna oleme lisaks lõunatoitlustusele ka üks suuremaid koolitoitlustusega tegelevaid ettevõtteid Eestis ja pakume toitlustust 41 üldhariduskoolis ligi 22 000 lapsele, siis teiseks minu töö sihiks on tõsta nii õpilaste, nende vanemate kui ka koolitöötajate teadlikkust tervislikust toitumisest ning mitmekülgse koolitoidu menüü olemusest ja tähtsusest,“ selgitas Eisler.

Eisleri varasem töökogemus on seotud rahvusvaheliste ettevõtetega - ta on töötanud mitmete toitlustus- ja hotellikettide erinevatel ametikohtadel. Tema viimane töökoht enne Baltic Restaurants Estoniasse asumist oli Coca-Cola müügijuht Lähis-Idas ning samuti kuulub tema karjääri tootekategooria arendusjuhi positsioon ettevõttes Statoil Eesti AS.

Täna tegutseb Baltic Restaurants Eestis ja Lätis pakkudes suurima toitlustusettevõttena Baltimaades iga päev lõunat 30 000 inimesele rohkem kui 130 lõunarestoranis, kohvikus, restoranis, koolisööklas ja peoteeninduse kaudu.

Baltic Restaurants Estonia AS alustas tegevust 1993. aastal. 2014 aastal osutas ettevõtte Eestis toitlustusteenust 76 toitlustuskohas ning ettevõtte käive oli üle 10 miljoni euro.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt