Maarit Eerme • 14 aprill 2015

Alanud on vastuvõtt Estonian Business Schooli magistriõppesse

EBSis on alanud vastuvõtt ning magistriõppesse astujate dokumente oodatakse 26. maini. Vastuvõtuintervjuud toimuvad 27. ja 28. mail.

EBSi akrediteeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud magistriõppekavad  annavad lisaks põhjalikele valdkonnateadmistele väga hea ärialase inglise keele-, juhtimis- ja kommunikatsioonialased oskused. Tunnustatud korraliste õppejõudude kõrval õpetab EBSis rohkelt külalisesinejaid tippjuhtide ja –spetsialistide ning külalisprofessorite näol.

EBSi Rahvusvahelise ärijuhtimise MA õppekava pakub võimalust õppida süvitsi turundust või finantsjuhtimist. Rahvusvahelise ärijuhtimise MBA vilistlaste hulgas on väga mitmed Eesti tänased juhid. Lisaks ekspordijuhtimise suunale saab spetsialiseeruda eestvedamisele (leadership) ja organisatsiooni arendamisele. Ettevõtluse MBA programm sobib nii tulevasele kui juba tegutsevale ettevõtjale, kelle sooviks on saada teadmisi ja ideid oma ettevõtte loomiseks või arendamiseks ning laiendada oma kontaktvõrgustikku. Täiesti uut ja eristuvat õppimiskogemust pakub ingliskeelne äriinnovatsiooniprogramm. Business Innovation MBA käigus tegelevad rahvusvahelised tudengimeeskonnad reaalsete äriideede ja innovatsiooniprojektide arendamise ja juhtimisega mentorite ja coach’ide kaasabil.

Kõik, kes soovivad rohkem teada EBSi magistriprogrammide kohta, on oodatud infoõhtule, kus õppekavadest räägivad EBSi parimad õppejõud ning õppekavade juhid.

Magistriprogrammide infoõhtu toimub sel neljapäeval, 16. aprillil kell 18:00-19:30 EBSis aadressil Lauteri 3, ruumis 109.  Üritus algab lühiloenguga teemal „Sugudevaheline sõda juhtimises – kes on paremad juhid, naised või mehed?“ Ester Eomois (EBS korraline lektor, Rahvusvaheline Ärijuhtimine MBA õppekava juht ja EBS vilistlasfondi esinaine)

Leia rohkem infot ja registreeri ennast meie kodulehel: www.ebs.ee/magister

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111