Müügitarkvara pakkuja Pipedrive kaasas investoritelt 8 miljonit

Efektiivse müügijuhtimistarkvara pakkuja Pipedrive on saanud investoritelt 8 miljoni euro (9 miljonit USA dollarit) suuruse investeeringu. Uute partneritena kaasas ettevõte Bessemer Venture Partnersi ning täiendava rahasüsti tegid senised investorid Rembrandt Venture Partners ja AngelPad.

Kaasatud kapitali investeerib Pipedrive tootearendusse, turundusse ja paremate teenuste pakkumisse klientidele üle maailma. Oluline osa sellest on plaanitud meeskonna kasvatamiseks Tallinna kontoris, kus täna töötab 65 inimest ettevõtte 78-st töötajast.

Varasemalt on Pipedrive  kaasanud 4,4 miljonit dollari eest investeeringuid firmadelt Storm Ventures, Rembrandt Venture Partners, TMT Investments (kes on muuhulgas ka Taxify ja VitalFieldsi investor) ja Eesti ingel-investoritelt nagu Taavet Hinrikus, Ott Kaukver ja Mobi Solutions.

“Pipedrive’i rohkem kui 10,000 kliendini ulatuv ja kiiresti kasvav kliendibaas kinnitab, et ettevõtte müügitoru juhtimisele keskenduv tarkvara on vajalik üle maailma,” kommenteeris Alex Ferrera Bessemer Venture Partnersist. “Me investeerisime Pipedrive’i, sest näeme sellel olevat potentsiaali saada müügitarkvara liidriks oma kliendisegmendis”.

“Täiendav investeering on kvaliteedimärgiks nii klientidele üle maailma kui uutele kolleegidele, keda soovime oma ridadesse värvata. Loodame oma Tallinnas paikneva meeskonna suurust rohkem kui kahekordistada, et koos müügitarkvara maailma vallutamist jätkata,” ütles Pipedrive'i kaasasutaja Ragnar Sass

Pipedrive’i klientideks on peamiselt väiksed ja keskmise suurusega ettevõtted, aga ka ambitsioonikad müügitiimid suurettevõtete sees. Teiste hulgas on kuuluvad klientide hulka Fortumo, TELE2, Discovery Channel, Twitter, Jungent ja paljud teised.

“Me asusime Pipedrive’i kliendiks, kui nad oma tarkvara esimese versiooniga välja tulid, ja oleme kliendid tänaseni”, kommenteeris Fortumo juht ja kaas-asutaja Martin Koppel. “Meile meeldib, et see tarkvara on loodud reaalse müügikogemusega inimeste poolt ning et see peidab keerukat funktsionaalsust lihtsa kasutajaliidese taha. Pipedrive aitas meil kunagi Fortumot kasvatada ning oma müügitorust hea ülevaate omamine on meie müügitiimile jätkuvalt kasulik.”

Pipedrive on 2010. aastal asutatud ettevõte, mis pakub müügijuhtimistarkvara väikestele ja keskmise suurusega firmadele. Pipedrive on loodud müügiproffide poolt müügiproffidele ja eristub selle poolest, et tarkvara keskmeks on “müügitoru” protsess, mis annab müügist hea ülevaate ning tagab selle, et olulised tehingud ei jääks toppama. Pipedrive’i kahes kontoris Tallinnas ja Menlo Parkis USA-s töötab 77 inimest ning ettevõttel on rohkem kui 10,000 maksvat klienti üle maailma.

 

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111