7 september 2015

HEA TÖÖ! - Kiidab Elisa juhatuse esimees Sami Seppänen

Sami Seppänen, Elisa Eesti AS juhatuse esimees  Foto: Erakogu

Värskes “Hea töö!” rubriigis räägib oma suurepärasest müügikogemusest Elisa juhatuse esimees Sami Seppänen, kellele näitas müügi tipptaset akude, patareide ja professionaalsete käsivalgustitega tegeleva Renovaar OÜ müügitiim.

Parimast müügikogemusest ongi sobilik rääkida just praegu, sest sain sel nädalal väga professionaalse müügi- ja teeninduskogemuse osaliseks. Mul läks katki tolmuimeja aku ning helistasin firmasse nimega Renovaar, kes tegelebki akude ja patareide jae- ja hulgimüügi ning parandamisega. Rääkisin neile oma mure ära ning ütlesin, et soovin varuosi osta, et kodus ise tolmuimeja ära parandada. Nad veensid mind sujuvalt, et pole mõtet ise kodus remonditööga mässata, et nad teevad seadme ise kiirelt ja korralikult korda. Viisin tolmuimeja kohale ning järgmiseks hommikuks oligi see remonditud ja töökorras.    

Mulle meeldis väga firma töötajate suhtumine ja veenmisoskus, et tule ja jäta seade siia, teeme selle ise kiirelt korda. Minu jaoks näitas kogu olukord hoolivat suhtumist minusse kui klienti, sest tundsin, et nad soovivad minu elu lihtsamaks teha.

Kogu suhtlus ja kokkupuude firma töötajatega oli sõbralik, korralik ja kiire ning tekitas hea tunde ja usalduse ettevõtte vastu.

Rohkem infot firma Renovaar kohta leiad SIIT

"Hea töö!" on iganädalane rubriik, kus Eesti firmade tippjuhid ja müügigurud tunnustavad head müüki, mille osaliseks nad on ise hiljuti saanud. Kui ka Sulle on saanud osaks mõni hea müügikogemus, siis kirjuta meile ([email protected]) ja jaga seda terve müügikommuuniga. Tunnustame neid, kes hoiavad müügi maine kõrge!

Hea töö Renovaar!  
Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111