EstSales #12: Müügipsühholoogia feat. Petri Parvinen

Petri Parvinen, Helsingi ja Aalto ülikoolide müügiprofessor  Foto: Erakogu

Selle nädala koomiks on inspireeritud Müügijuhtimise aastakonvertsil ilmuvast raamatust “Müügipsühholoogia”, milles Põhjamaade ainus müügiprofessor Petri Parvinen avab ukse müügipsühholoogia imelisse tagatuppa.

Pole vahet, kas oled müügiproff või harilik ostleja, müük on läbiv osa meie igast päevast. Töö, pood, kohvik – need on vaid mõned üksikud näited argipäevast, kus ostja-müüja vahel sünnib “kutse tantsule”. Ja ometi on just müük see tants, mille samme me õieti ei tunnegi.

Helsingi ja Aalto ülikoolide müügiprofessor Petri Parvineni raamat “Müügipsühholoogia” ongi haarav sisevaade selle tantsu varjatud tagatuppa, mis avab mängleva kergusega müügipsühholoogia, kui tõsiseltvõetava rakenduspsühholoogia teadusharu imelise kaadervärgi. Olenemata sellest, kas Sa seisad selles tantsus ostja või müüja kingades, aitab see raamat Sul täiesti uuel tasandil mõista mitte üksnes oma vastast, vaid mis veel tähtsam, iseend!

Raamatu tellimiseks kliki SIIA või registreeri ennast 25. septembril toimuvale Müügijuhtimise aastakonverentsile, kus raamatu autor Petri Parvinen ise üles astub ja autogramme jagab.

EstSales #12: Müügipsühholoogia feat. Petri Parvinen  Foto: Tiiu Kitsik
Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111