Piret Suitsu • 7 oktoober 2015

Piret Suitsu - Hea tuju saadik Selveri kassas

Tondi Selver  Foto: Indrek Susi

Kassapidaja amet on emotsionaalselt üks keerulisemaid müügiameteid maailmas. Kaubamaja teenindus- ja personalidirektor Piret Suitsu toob aga värskes "Hea töö!" rubriigis välja ühe läinud aasta ereda kogemuse Tondi Selveris, kus üks kassapidajatest piltlikult öeldes jõuluimeks kehastus.

Sobiv kaubavalik ja teenindus on olulised põhjused, miks mõningaid poode teistele eelistada. Mõeldes erilistele teenindushetkedele, meenub mulle külastus jõuluõhtul kodupoodi Tondi Selverisse.

Jõulurahust kaugel

Pidime minema ema juurde õhtusöögile ning komplekteerimist ootas kingikott ühisele peolauale. Jõuluõhtul tahaks igaüks vajuda sügavasse tugitooli, et nautida hõrkusid roogasid küünlatulede valgel ning õhkkond poes on enamasti jõulurahust kaugel. Ka tookord traavisid viimased kingiotsijad kärsitult riiulite vahel, keegi pahandas otsasaanud lemmikkauba pärast. Kassas vonkles pikk saba.

Hea tuju saadik

Teenindaja Maria ei lasknud ennast sellest möllust häirida. Hea tuju saadikuna skanneeris ta kassas kaupasid, asetas need erilise hoolikusega kassalindile- ei mingit kiirustavat räpakust ega toodete pildumist. Absoluutselt iga klient sai temalt sõbraliku tervituse, hüvastijätuks head pühadesoovid. Ka meie ostud said tehtud, kaubad kotti pakitud. Tõstsin pea kaubakoti kohalt ja hetkeks kohtusid meie pilgud Mariaga, kes üllatuseks lehvitas ja naeratas hüvastijätuks! See kõik jättis südamesse uskumatult sooja tänutunde. Maria tegi oma positiivsusega igale külastajale jõulukingituse, mida pole võimalik rahas mõõta.

Kõik tuleb ringiga tagasi

Kindlasti ootasid iga teenindajat kodus lähedased ja pereliikmed. Vabalt oleks võinud leida tuhat põhjust, et olla väsinud ja ärritunud kiire tööpäeva lõpul. Maria andis endast parima, et viimased pühadeostud saaksid tehtud ning tundis rõõmu kohtumistest inimestega. Usun, et mida jagad teistele inimestele, jagatakse ühel päeval sullegi- aitäh Sulle, Maria!

"Hea töö!" on Bestsales.ee rubriik, kus Eesti firmade tippjuhid ja müügigurud tunnustavad head müüki, mille osaliseks nad on ise hiljuti saanud. Kui ka Sulle on saanud osaks mõni hea müügikogemus, siis kirjuta meile ([email protected]) ja jaga seda terve müügikommuuniga. Tunnustame neid, kes hoiavad müügi maine kõrge!

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111