22 oktoober 2015

Psühholoogiakonverents “INTELLEKT” ootab Sind!

Bestsales kutsub Sind käesoleva aasta detsembris juba neljandat korda toimuvale Äripäeva Psühholoogiakonverentsile, mis läbi teadlaste ning praktikute pilgu vaagib inimese olemust ja pakub visioone inimeseks olemise saladustest.

Juba 10. detsembril toimuv ülipopulaarne ja isiklik Psühholoogiakonverents kannab käesoleval aastal pealkirja “Intellekt”, mille all valdkonna parimad teadlased ja praktikud toovad teieni nii kõnekaimad avastused kaasaja psühholoogia imelisest maailmast, kui ka aegumatute mõtisklusretkede saagi inimeseks olemise sügavikust.

Uurimissuunad, mis võivad oluliselt muuta teadmist inimesest. Kas depressioon ja ärevus on geneetilised? Kuidas me tajume aega? Projektsioon kui ego kaitse. Kas tehismõistus muudab inimeseks olemise tähendust? Need on vaid üksikud teemad ja küsimused, mis konverenstil püstitatakse ja mida üheskoos arutatakse.

Esinejatena jagavad oma mõtteid ja kogemusi Tartu Ülikooli kognitiiv- ja õiguspsühholoogia professor Talis Bachmann, teadusfilosoof Enn Kasak, neuroteadlane Jaan Aru, kliiniline psühholoog MSc, psühhoterapeut ja Eesti Psühhoanalüütlise Seltsi president Edith Herkel, psühholoogiadoktor Maria Tamm, filosoof Mart Raukas ja paljud teised.

Täna on konverentsile registreerunud juba üle 120 inimese ja loetud arv sooduspileteid võivad otsa saada juba käesoleval nädalal. Kiirusta ja broneeri ka endale koht Psühholoogia aasta tippsündmusele ja ava enda jaoks inimeseks olemise saladused. Ootame Sind!

Rohkem infot ürituse kohta ja registreerida saad SIIT

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111