24 märts 2016
Jaga lugu:

Otsitakse Eesti parimat blogijat!

Eesti Blogiauhinnad 2016 peakorraldaja Mari-Leen Albers (marimell.eu) eelmisel aastal võidetud auhinnaga  Foto: marimell FOTO

Blogid on näiteks Ameerikas võimas turundusrelv. Blogija Mari-Leen Albers (marimell.eu) võttis ette ja reastab tänavu teist korda Eesti paremad blogijad.

Eesti Blogiauhinnad 2016 auhinnagala toimub 11. juunil. 

I voor kestab kuni 1. maini. II voor ehk rahva hääletusvoor toimub perioodil 6.-31. maini. 

Albers ütles bestsales.ee teemaveebile, et tänavu on aasta varasemaga võrreldes lisandunud palju uusi kategooriaid ja eriti oodatakse end üles andma investeerimis- ja tehnikablogisid. 

"Tänavu on 24 erinevat kategooriat, lõime paljud asjad lahku," rääkis korraldaja Albers. Uutest kategooriatest nimetas ta investeerimisblogid, arvamus- ja poliitblogid. Uuendus on ka rahva soovil loodud aiandus- ja talublogid, samuti on olemas eraldi kategooria loodushuvilistele.

"Muudatus on tänavu ka see, et blogijad saavad end ise üles anda, mitte ei nomineeri neid rahvas nagu esimesel aastal. Nii saame olla kindlad, et osalevad vaid need blogijad, kes osaleda tahavad ja tulevad ka auhindade jagamisele kohale," selgitas Albers.

Eelmisel aastal juhtus tema ütluste kohaselt nii, et rahvas nomineeris erinevaid blogisid erinevates kategooriates ja nii jagunesid võidud Albersi sõnul natukene ebavõrdselt. Sel aastal saab olla vaid ühes, enda poolt valitud kategoorias.

Kui sa pead blogi, olgu selleks siis mood või loodus, pane oma blogi võistlusele kirja SIIN 

BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee