bestsales .ee • 5. jaanuar 2017
Jaga lugu:

Soovid jaekettidele müüa? Meil on Sulle pakkumine!

Selle aasta esimene müügikonverents kannab nime "Kuidas müüa jaekettidele?" ning ongi mõeldud just neile, kes müüvad, või plaanivad müüa, oma tooteid läbi suurte jaekettide. Juba 20. jaanuaril ootame Tallinnas, "Kaval Antsu talus" tootjaid ja hulgimüüjaid, nii suuri kui väiksemaid.

2017. aasta esimesel Müügi Edulugude konverentsil kuuleme edulugusid, kuidas oma tooteid jaeketti saada ja seal ka edukalt maha müüa. Kui suurtel tegijatel on toeks tuntud bränd ja lõpptarbijate surve, siis uutel tulijatel ja väiketootjatel on väga keeruline ennast jaeketile atraktiivseks teha. Kuidas seda siiski teha, jagavadki oma kogemusi müügiinimesed ise ja kuuleme ka jaekettide kommentaare.

Konverentsilt saate teada:

Mida tuleb enne jaeketi poole pöördumist ette valmistada?Kuidas jutule saada ja milliseid tüüpilisi vigu tasuks vältida?Millised argumendid jaeketi jaoks töötavad?Kuidas saate ise oma toote müügiedu mõjutada?

Müügi Edulugude konverentside sari on aastal 2016 saanud osalejatelt palju tunnustust ja kõrged tagasiside hinded.

- Konverents on poolepäevane, seega ei kulu müügiinimesel ära kogu tööpäev ja saad juba samal päeval uusi ideid rakendama asuda;- Esinevad müügiinimesed ise, seega on kõik näited, soovitused ja edulood päris elust ning esitatud asjatundjate poolt;- Konverentsi osalustasu on soodne, tehtud just selliseks, et saab tulla suurema kambaga;- Programm on kaasav, teeme alati midagi konkreetset ka kohapeal ära ning jagame nippe omavahel;- Konverentsil on oma osa networkingul, saad uusi müügikontakte ka kohapeal.

Hetkel kehtib registreerumiseks eelmüügi hind! Registreeruda saad SIIN.Kui plaanite tulla suurema seltskonnaga, küsige erihinda: aira.tammemae@aripaev.ee.Programm09:15 - 09:45Hommikukohv ja film "Kuidas oma toode jaeketti müüki saada?" Võtame teid vastu hommikukohvi ja suupistetega ning pakume taustaks filmi sellest, kuidas ma proovisin oma toote suurde jaeketti sisse saada. Kõik etapid on filmitud, samuti väga head soovitused jaekettide ostujuhtidelt.09:45 - 10:00Kas suhted aitavad jaeketi uksi avada? Programmijuht ja müügipsühholoogia treener Aira Tammemäe räägib täpsemalt, kuidas kasutada soovitajaid ja kuivõrd mõjutatud on meie otsused ikkagi inimlikest emotsioonidest. Üks on kindel: jaeketi ostujuht ei ole "äraostetav", kuid ka tema on inimene.

10:00 - 10:30Kogemuslugu: Kuidas me jaeketiga jutule saime? Kivisaare Veski juht Maarit Maremäe jagab kogemusi: Millised olid nõudmised? Kuidas jutule saime? Kuidas läbirääkimised kulgesid? Aus ja vahetu lugu ka õppetundidest, mida täna teeksime teisiti, millised on probleemid… Lõpuks mõned soovitused, mitte sellised üldised, ikka konkreetsed nipid ja näited, mida tasuks katsetada.

10:30 - 11:00Kogemuslugu: Mida jaeketid väiketootja puhul hindavad? Lehe Pruulikoja juht Gristel Tali teab, et väiketootjal on jaeketiga suhtlemisel ees mitu takistust, mis tuleb enda jaoks eelnevalt läbi mõelda. Olgu see siis tarnekindluse tagamine või rahavoogude juhtimine. Samuti ei müü ükski toode kaupluses iseenesest. Millised on ühe väiketootja karid ja kuidas nende vahel edukalt manööverdada?

11:00 - 11:30Kogemuslugu: Argumendid, mis müüvad Skameti müügijuht Robert Gololob teab, et tegelikult on ka suured jaeketid huvitatud eelkõige sellest, et sinu toode rohkem müüks. Mida sellega teha annab? Millised argumendid on jaeketi jaoks mõjusamad? Näited müügitoest, mida saab teha väikese raha eest.

11:30 - 12:00Networking ja energiapaus See on hea võimalus vahetada kontakte ja rääkida individuaalselt müügijuttu.

12:00 - 12:30Mida ootab jaekett tarnijatelt? Hortese turundusjuht Manuela Kelt jagab oma ettekandes nõu, millised on konkreetsed ootused esmaseks kontaktiks, eeltöödeks, pakkumise tegemiseks... Räägime ka otsustusprotsessist ühe suure jaeketi näitel. Mis müüb? Mis takistab müüki?

12:30 - 13:15Suurte jaekettide soovitused Selveri ostudirektor Katrin Riisalu annab koos eelmainitud ehitus- ja aianduskaupade suurte jaekettide esindajatega paneeldiskussioonis konkreetseid soovitusi ning vastuseid osalejate küsimustele.

Autor: Bestsales

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt