bestsales .ee • 17 märts 2017

Selgus Tallinna parim teenindaja

Piret Kaev, Maria Ivanenko ja Merilin Männik.  Foto: Kert Kruusakivi

Eile toimusid Tallinnas "Tallinna parim teenindaja 2017" ja "Eesti teiste piirkondade parim teenindaja 2017" konkursside finaalid, Tallinna parim teenindaja on Põldma Kaubanduse müügikonsultant Merilin Männik.

Eile toimusid Tallinnas "Tallinna parim teenindaja 2017" ja "Eesti teiste piirkondade parim teenindaja 2017" konkursside finaalid.

Tallinna parimaks teenindajaks 2017 valiti 10 finalisti seast Põldma Kaubanduse AS müügikonsultant Merilin Männik.

Teise koha saavutas Swedbank ASi kliendinõustaja Maria Ivanenko ja kolmandale kohale tuli Põldma Kaubanduse ASi müügikonsultant Piret Kaev.

Tallinna konkursi žürii esinaine, Tallinna Teeninduskooli klienditeeninduse õpetaja Ilona Säälik ütles, et Merilin kasutas julgelt ära kõik võimalused, et ennast parimal moel žüriile näidata. "Merilin oli tähelepanelik ja püüdis kõige enam astuda kliendi kingadesse, silmapaistev oli ka tema ausus ja empaatilisus," lausus Ilona Säälik. "Merilin oleks nagu meie oma koolist tulnud."

Urve Valdmaa, Danika Allika ja Margit Ingver.  Foto: Kert Kruusakivi

Eile toimus ka "Eesti teiste piirkondade parim teenindaja 2017" konkursi finaal, mille 10 finalisti seast valiti parimaks Danika Allika, Ergo Insurance SE kliendinõustaja Haapsalust.

Teisele kohale tuli Margit Ingver, Olerex Eesti AS-i klienditeenindaja Jõgevalt ja kolmanda koha sai Urve Valdmaa, Swedbank  ASi kliendinõustaja Viljandist.

Eesti teiste piirkondade konkursi žürii esinaine, Feelingstream.com juht ja teenuse disainer Terje Ennomäe kommenteeris Danika võitu järgmiselt: "Danika lõi oma sära, aktiivsusega, pealehakkamise, soovi ja tahtega olukorda lahendada. Tuli nagu teisest maailmast. Ja nagu Danika ise on ütles, et tema motoks on "Anna endast parim ja siis trumpa see üle", siis just seda näha oligi."

Koos 9. märtsil selgunud "Tartu parim teenindaja 2017" konkursi esikolmikuga suundutakse nüüd edasi "Eesti parim teenindaja 2017" konkursi finaali, mis toimub 13. aprillil. 

Heateenindus.ee koostöös Tallinna Ettevõtlusametiga valib Tallinna parimat teenindajat juba 2006. aastast, Eesti teiste piirkondade parim teenindaja konkurss lisandus 2013. aastal.

Autor: Bestsales

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111