bestsales .ee • 13 aprill 2017

Eesti parim teenindaja on Mai Kastemäe

Vasakul Mai Kastemäe, üleval paremal Piret Kaev, all paremal Merilin Männik.  Foto: Britta Matsov

Täna kuulutati konkursi "Eesti parim teenindaja 2017" konkursi võitjaks Eva parfümeeria ja Rae käsitöö kaupluste (Eva Boutique OÜ) klienditeenindaja Mai Kastemäe, kes on ka selle aasta Tartu parim teenindaja.

Teisele kohale tuli Põldma Kaubandused ASi Magistrali Outlet kaupluse müügikonsultant Piret Kaev ja kolmanda koha sai Põldma Kaubandused ASi Rocca Al Mare Tommy Hilfigeri kaupluse müügikonsultant Merilin Männik.

Tallinna Hea Teeninduse Päeva saalipubliku lemmikuks valiti Jõgeva Olerex Eesti AS teenindusjaamas töötav klienditeenindaja Margit Ingver

Eriauhind "Eesti parim teenindaja 2017 e-teeninduses" omanikuks sai Telia Eesti AS telefonimüügispetsialist Agle Mandre.

Eriauhind "Eesti parim teenindaja 2017 kaubanduses" omistati Mai Kastemäele.

Konkursi žüriiliige, Eesti E-kaubanduse Liidu esinaine Signe Kõiv kommenteeris Mai võitu järgmiselt: "Mai Kastemäe särtsakus ja nakatavalt rõõmus meel ei saa ühtegi tujutut klienti ükskõikseks jätta. Hea sõnaosavus ja ehedalt sõbralik olek on meeldivad igas teenindussituatsioonis. Usun, et Mai naudib oma tööd samavõrd, kui kliendid tema vahetut teenindust."

Mai Kastemäe ise oskas oma võidu kohta öelda nii: "Arvan, et võidu tõi mulle minu sihikindlus ja tugev soov võita. Osalesin konkursil tänavu neljandat korda ja iga aastaga olen jõudnud järjest kaugemale. Selle aasta võitu ootasin väga, sest olen järjepidevalt oma teenindajaoskuseid arendanud ja jätkan nüüd veel suurema innuga."

Autor: Bestsales

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111