bestsales .ee • 13 veebruar 2018
Jaga lugu:

Müügiminutid: Urmas Kamdron küsib, Aira Tammemäe vastab

Urmas Kamdron  

Urmas Kamdron on müügimaailmas tegutsenud alates 2001. aastast, müünud seejuures kõike – sporditarvetest kinnisvarani, täna on ta näiteks innovaatilisi väikemaju tootva KODA by Kodasema müügijuht. Müügiminutid on aga Urmase saade YouTube'i kanalis. Müügiminutite saatele on aastaks 2018 planeeritud 12 osa. Kõik järgnevad vestlused lahkavad müügimaastiku aktuaalseid teemasid. Teise saate külaliseks oleme valinud Aira Tammemäe.

Põhjus on väga lihtne. Enne kui süübime väga heade müügiinimeste hingeellu, avame veel veidi suurt pilti ja Eesti müügimaastiku arenguid. Aira on selleks suurepärane vestluspartner, ta pole mitte ainult arengut näinud, vaid sellele ka tublisti kaasa aidanud. Ta on väga karismaatiline inimene, paljud teavad teda, kui rändurit ja rännakute korraldajat. Teised jälle kui müügipsühholoogia treenerit, ta on kirjutanud raamatu ja korraldanud lugematul arvul konverentse. Kelle teise käest siis veel suure pildi ja trendide kohta küsida, kui mitte tema?

Esitame Airale 5 küsimust, mis keskenduvad peamiselt mõtteviisile, müügialastele teadmistele ja hoiakutele. Näiteks: millised on tänaste noorte müügiinimeste ootused? Kuhu liigub müügitöö? Kas robotid ohustavad müügirahvast? Pühenda meile oma väärtuslikud 24 minutit tänasest päevast! Kuula koos oma müügitiimiga!

Autor: Bestsales

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee