bestsales .ee • 26 veebruar 2018

Kasela müüs Selverile kohukesed, mis olid valmis vaid paberil

Kellybari meeskond: Kelly Sildaru, Imre Kose ja Indrek Kasela.  Foto: Foto: Nicolas Jacquemin

Suurinvestor Indrek Kasela räägib Äripäeva teemaveebis kaubandus.ee, et Kellybari kohukest Selverisse tutvustama minnes ei olnud neil veel toodet valmis, oli vaid disain ja turundusplaan, kuid Selver uskus nende toote headusesse ning pakkus, et esimesed kaks kuud võiksid nad koostööd teha just nendega.

„Kiituseks Selveri juhtkonnale peab ütlema, et tugevate professionaalidena, ju nad midagi nägid meie entusiasmis ja uskusid meisse, et saame head tooted valmis,“ ütles Kasela.

Miks on toode saadaval ainult Eesti ühes jaeketis? Miks seda laiemalt müügil ei ole? Millal võiks teistesse jõuda?

Aprillist loodetavasti saab Kelly- ja Henrybare ka kõikidest teistest kettidest. Tundub, et huvi on mõlemapoolne. Kuna kogu protsess oli nii kiire, et vahetult enne uut aastat jõudsime tutvustada toodet ainult Selverile - meil siis veel toodet polnudki, olid katsed tehtud, disain olemas ning ainult turundusplaan. Kiituseks Selveri juhtkonnale peab ütlema, et tugevate professionaalidena, ju  nad midagi nägid meie entusiasmis ja uskusid meisse, et saame head tooted valmis. Selver pakkus, et esimesed kaks kuud võiksime teha koostööd just nendega. Meie oleme kindlasti rahul, loodame, et Selver on ka meiega rahul. 

Mis on järgmine välismaine sihtkoht, kuhu Kellybar võiks müügil olla? Millal ta võiks jõuda mõnda suurde rahvusvahelisse toiduketti? Tesco, Auchan, Carrefour

Maist oleme Soomes ja ma arvan, et aasta lõpuks on veel 2-3 riiki juures. Kuigi meile võib tunduda, et Soome on siinsamas, siis tegelikult müüb täna seal kohukest oma brändi all Eestist Saare DeliFood ainukesena. Soome on piimatoodete konkurentsi ja kvaliteedi taseme mõttes kindlasti üks raskemaid turge. Ma ise usun, et online-ketid on meie toodete müügil tulevikus väga olulised kohad. Isegi Eestis ostan ma enamuse toidust Selveri e-poe kaudu.

Pikemat intervjuud PRFoods juhi Indrek Kaselaga saad lugeda Äripäeva teemaveebis kaubandus.ee.

Autor: Bestsales

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Elerin-Mairit Murulaid
Elerin-Mairit MurulaidReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 55 547 471