Aira Tammemäe • 23 märts 2018

7 reeglit, mida järgivad edukad müügiinimesed

Müügis võidavad need, kes  Foto: veeb

Eelmisel reedel toimunud Müügi Meistriklassis tõi müügitreener Urmas Kamdron välja seitse reeglit, mis garanteerivad edu. Kui paljud neist on olulised ka sinu elus?

1. Kui on selge tunne, et peaksid mingi sinu jaoks olulise otsuse tegema, siis loe mõttes viiest üheni ja alusta kohe. Peale viite sekundit ütleb su mõistus sulle 10 põhjust, miks seda hetkel mitte teha.

2. Planeeri endale Igaks päevaks üks kindel tegevus mida sa kindlasti edasi ei lükka.

3. Kui tegeled müügipakkumisega, siis eraldu teistest ja kõigest segavatest faktoritest. Ainult siis suudad sa selgelt ja fokusseeritult mõelda.

4. 80/20 printsiip elus rakendub hästi siis, kui sa oled oma igapäevaseid tegevusi analüüsinud. Saanud täpselt aru, mis on need 20% tegevusi, mis sulle 80% tulemusest toovad. Need kõige olulisemad tegevused koos puhkepausidega peavad su päeva sisustama.

5. Kui kirg su igapäevatöös on kadunud, siis katseta teadlikult uusi asju. Uuri ja proovi neid ja sa võid enda uue kire avastada sealt, kust ei oskaks kunagi oodatagi.

6. Otsi teadlikult iga päev võimalus vähemalt ühele teenindajale kompliment teha. Sa ise ka ei usu, kuidas sa hakkad märkama sind ümbritsevate inimeste panust positiivsesse kliendikogemusse. Ja selle kaudu tõuseb ka sinu enesehinnang.

7. Parem müü ise ka, sest sulle müüakse igal sammul, kas sa tahad või ei taha seda märgata.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111