bestsales .ee • 11 oktoober 2018
Jaga lugu:

Bestsales.ee reklaamimüügi projektijuht on Kaspar Kitsing

Saame tuttavaks, kes on alates sellest nädalast Äripäeva teemaveebide bestsales.ee ja finantsuudised.ee reklaamimüügi eest vastutav Kaspar Kitsing.

Foto: Ivar Kuldver

Kaspar on tegelenud mitmete erinevate valdkondadega elus. Hingelt on ta sportlane, tegelikkuses rohkem tugitooli sportlane, teisalt trenni meeldib ikkagi teha. NBA, vormel -1 ja Discgolf on erilised lemmikud.

Lisaks spordile meeldib talle ka väga raamatuid lugeda. “Hiljutistest leidudest kirjanduse kulisside tagant on raamat ‘’Go-givers’’ by: Bob Burg and John David Mann. Kogu raamatust jäi meelde kokkuvõttes ainult üks lause, aga seegi paganama hea “Your influence is determined by how abundantly you place other people’s interests first.”, ütles Kitsing. Ta võtab endale eesmärgiks selle mõttekäigu mõjutustel teiega koostööd teha.

“Müük ja huvi selle müstilise maailma vastu on käinud kaasas minuga pikalt,” sõnas ta ning lisas, et töö kui selline, on olnud algselt hobilt ning hiljem pühendunult keskendudes tööle juba aastaid. Müügialaselt leiab ta, et suurima kogemuste pagasi on andnud 2 aasta müües USA-s raamatuid. “Sealt saadud kogemused, milliseid harjumusi saab tööle rakendada, et olla võimalikult efektiivne, see vast on suurim õppetund. Nüüdsest edasi pühendan enda aega Bestsalesi teemaveebi, kus vastutan reklaami eest. Soovin teieni tuua võimalikult olulise informatsiooni, viies kokku erinevaid osapooli,” rääkis Kitsing.

Tal on olemas nägemus, milliseks aja möödudes võiks muutuda parim müügiinimeste infovahetus keskkond ning reklaami poolega saab kindlasti palju ära teha.

“Meil on olemas väga hea platvorm, mille kaudu me saame aidata Teid kui kliente, võimaldades head ühendust pakkuja ja soovija vahel. Aitame teid ostjatest müüjateni.”

Võta Kaspariga ühendust!

Kaspar Kitsing

5695 4979

kaspar.kitsing@aripaev.ee

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee