bestsales .ee • 5 november 2018

Ekspordiuudised: Eesti idufirma Monese avas kontori Lissabonis

Eesti idufirma Monese asutaja ja tegevjuht Norris Koppel  Foto: erakogu

Üleilmseid pangandusteenuseid pakkuv Eesti idufirma Monese on pärast 60 miljoni dollari suuruse investeeringu kaasamist kasvulainel ja avas uue kontori Portugali pealinnas Lissabonis.

Uue kontori avamise tingis üha kasvav vajadus Monese pangateenuste järele nii eraisikute kui ka ettevõtete seas Ühendkuningriigis ja Euroopas. Monese Lissaboni kontoris asub aasta lõpuks tööle 25 uut töötajat. Lissaboni kontoris, millele eelnes kontorite avamine Londonis ja Tallinnas, keskendutakse arendusele ning kogukonna kaasamisele.

Monese asutaja ja tegevjuht Norris Koppeli sõnul on nad põnevil, astudes järgmist sammu rahvusvahelise laienemise poole. "Lissabon on Euroopas tehnoloogia vallas tegutsemiseks üks parimaid kohti. Siin on tohutu potentsiaal leida ja värvata Euroopa parimaid tehnoloogiaspetsialiste ning teha nendega koostööd. Lissaboni kontor on osa meie jätkuvast tegevusest populaarsete, usaldusväärsete ja kvaliteetsete toodete pakkumisel, samuti on see suurepärane võimalus kõigi Monese klientide jaoks.”

Monese tagas omale 2018. aasta septembris edukalt 60 miljoni dollari suuruse B-seeria investeeringu ja sillutas seeläbi teed uute toodetega seotud plaanidele. Monese kavatseb selle aasta lõpuks palgata sada uut töötajat oma kontoritesse Ühendkuningriigis, Eestis ja Portugalis, suurendades seega tunduvalt ettevõtte tegevusmahtu.

Monese määrab uue Lissaboni kontori juhatajaks Carla Batista. Batista liitub ettevõttega, olles töötanud 14 aastat ettevõttes Visa Europe.

Monese asus hiljuti pakkuma konto „Monese Business“ teenust, suurendades oma teenusevalikut klientidele ja ettevõtetele Ühendkuningriigis ning mujal Euroopas. Teenust „Monese Business“ pakutakse Ühendkuningriigis registreeritud ettevõtetele 11 keeles ja seda hakatakse peagi pakkuma ka mujal Euroopas.Nõudlus Monese teenuste järele on alates ettevõtte asutamisest 2015. aastal järjepidevalt kasvanud. Ligi 600 000 kasutajat, sissetulevate rahaliste vahendite pärinemine 75% ulatuses palgamaksetest ning TrustPiloti hinnang 9,2/10 teevad Monesest ühe usaldusväärseima teenusepakkuja Ühendkuningriigi ja muu Euroopa panganduses. Monesega liitub iga päev 2000 uut klienti ja aastas liigub klientide kontode kaudu Moneses enam kui 3 miljardit dollarit.

Autor: bestsales.ee

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548
Kerli Vau
Kerli VauReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 550 2861
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884