Aira Tammemäe • 3 detsember 2018

Ülekanne live´is ja järelvaatamine veebis

Psühholoogiakonverents SISEVAADE juba 7. detsembril  Foto: Äripäev

Sellel reedel saab Psühholoogiakonverentsi otseülekannet vaadata veebis ja hiljem ka järelvaadata kuni aasta lõpuni, pileti hind alates 45 eurot+km.

Psühholoogiakonverents SISEVAADE toimub juba sellel reedel, 7. detsembril Kultuurikatla Terrassisaalis. Konverentsi programmi saate vaadata ning sobiva pileti osta SIIN

Kohast ja ajast sõltumatult on võimalik Psühholoogiakonverentsil osaleda, kui soetate endale veebipileti SIIN. Enne konverentsi saavad osalejad sisenemiseks lingi ja personaalse koodi. Vaatamist saab alustada 7.detsembri hommikust ja jälgida konverentsi live´is või siis järelvaadata sobival ajal kuni aasta lõpuni. Sealjuures saab veebikonverentsi siseneda korduvalt, edasi ja tagasi kerida, jälgida nii esinejat kui ettekande slaide. Ühesõnaga väga mugav.

Minult on küsitud...

Millal on viimne aeg veebipilet osta? Kui soovite jälgida konverentsi live ülekannet, siis hiljemalt 5.detsembril, sest muidu ei jõua sisenemise kood teieni. Kui soovite konverentsi hiljem vaadata, siis saate pileti soetada ka 7. detsembril.

Millal ja kuidas veebipilet minuni jõuab? Saadame sisenemise lingi ja personaalse koodi välja päev enne konverentsi, seega neljapäeval. Eeldusel, et olete veebipileti soetanud hiljemalt 5. detsembril ning arve tasunud.

Kui ma osalen konverentsil, kas pean järelvaatamiseks siis eraldi veebipileti ostma? Ei pea. Kohapeal saavad kõik osalejad sisenemiskoodi, see on osalustasu sees.

Kas koodi saab ka teistele vaatamiseks edasi anda? Mingit takistust me selles osas ei tee, lihtsalt samaaegselt saab vaadata ühe koodiga üks inimene ning avalik esitamine ei ole lubatud. Näiteks on mitu ettevõtet soetanud veebipileti selleks, et konverentsi päeval ühine vaatamine organiseerida. Firmasiseselt on see lubatud, kui firma on ostnud veebipileti. Samuti võib teha näiteks nii, et ühe ettevõtte töötajad jagavad omavahel vaatamise õigust ehk siis sisenemiskoodi.

Miks on eraisiku pilet soodsam kui ettevõtte pilet? Esiteks samal põhjusel, et ettevõttes võivadki veebipiletit kasutada soovi korral kõik töötajad. Teiseks on eraisikutele tehtud tõesti soodushind, et Eesti parimate psühholoogide ja teadlaste kogemustest ning teadmistest saaksid osa ka inimesed, kes pileti eest ise maksavad. Nii on ettevõtte veebipileti hind 90 eurot+km ja vaatajate arv pole piiratud. Eraisikuna ostes saate märkida sooduskoodi „eraisik“ ning pileti hind on 50% soodsam, ehk siis 45 eurot+km.

Kuidas ma saan eraisiku pilet soodsama hinnaga, sest seda hinda veebipoes pole? Vaadake programm üle SIIN. Programmi all on kaks pileti valikut, valige veebipilet. Täitke ära osaleja andmed ja valutage nupule „Edasi“. Ekraanile ilmub teie valitud pilet info ja hind. Hind kokku juures on aken „sooduskood“, sisestage sinna sooduskood „eraisik“, kui soovite kasutada eraisiku soodustust. Valige "lisa" ja teie hind muutub automaatselt 50% soodsamaks. Vormistage ost lõpuni.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111