bestsales .ee • 18 detsember 2018

Rain Uusen lahkub CV-Online´ist

Rain Uusen  Foto: erakogu

CV-Online turundusjuht ja oluliste uuenduste käivitaja Rain Uusen lahkub aasta lõpus ettevõttest ning võtab aja maha. Põhjusena toob ta välja läbipõlemise.

"Selle kuu lõpust olen otsustanud liikuda CV-Online'ist välja ja mul on väga hea meel, et ettevõte on saanud endale Maris Viirese näol tegusa, suurte kogemustega ja alati koostööle keskendunud turundusguru," kirjutab Rain Uusen värskes Facebook´i postituses.

Samuti annab ta jaanuaris Barbora.ee turundustegevused strateegiast bänneriteni üle uuele inimesele, keda hetkel otsitakse.

"Minu elus on viimastel aastatel liiga palju toimunud, liiga pikalt juhtunud. See on läinud liiga sügavale ja vahel ei saa enam ise ka aru, mis asi see kriibib ja käärib. Täna olen ma inimene, kes pole enam kellelegi kasuks. Depressioon ja läbipõlemine ei ole naljaasjad ja nendega tuleb tegeleda, iga üks isemoodi," viitab Rain lahkumise põhjusele.

Raini olulisemad projektid CV-Online´s olid seotud  CV.ee ja CV-Online’i  ühtse visuaalne identiteedi loomisega septembrist 2017 ja eduka nõuandeveebi nipila.ee käivitamisega.

Bestsales.ee tänab Raini koostöö ja asjalike artiklite eest.

Autor: bestsales.ee

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Elerin-Mairit Murulaid
Elerin-Mairit MurulaidReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 55 547 471