bestsales .ee • 22 detsember 2018

Müügisündmused aastal 2019

Best Sales sündmused 2019  Foto: bestsales .ee

Siit saad valida aastaks 2019 sobiva teema ja ennast kirja panna. Vähemalt kuupäeva ära broneerida, kui hetkel kehtivad soodushinnad pole sinu jaoks olulised. Need konverentsid ja seminarid on täna registreerimiseks avatud.

 

Kuidas müüa ideed?

...ja saada elluviimiseks raha

28.01.2019

Lutheri Masinasaal

Hommikuseminar spetsiaalselt SA-de ja MTÜ-de juhtidele, kus erasektori otsustajad jagavad soovitusi toetuste ja annetuste saamiseks. Kuidas müüa ideed nii, et ka rahastajal silm särama läheks?  Vaata programmi ja registreeru soodushinnaga SIIN Müügipraktikum: Kuidas kirjutada müügikirja?15.02.2019Lutheri MasinasaalMüügipraktikumis teed oma ala spetsialistide juhendamisel enda jaoks valmis eri müügikirjade ja -pakkumiste näidised, saad infot ja praktilisi soovitusi e-kirjade koostamiseks.  Vaata programmi ja registreeru soodushinnaga SIIN Alar Ojastu meistriklass "Teekond täiuseni"Mida teevad modernse ärimaailma meistrid teisiti?29.03.2019Lutheri MasinasaalTõde on, et valdkonna parimaks saamine ei ole mugav. Tipptaseme saavutamine nõuab otsust, aega ja suurt pühendumist. Meisterlikkus on mentaliteet, mida koolis ei õpetata ja millest ärimaailm teab veel vähe.  Vaata programmi ja registreeru soodushinnaga SIIN Psühholoogiakonverents: MINA5 praktikumi eri tehnikatest18.04.2019Tallinn (asukoht täpsustub)Kevadisel Psühholoogiakonverentsil räägime SINUST ja inimestest sinu ümber ning katsetame eri teraapiad, meetodeid ja tehnikaid, mida rakendada nii isiklikus arengus kui meeskonnas muutuste elluviimisel.  Eelregistreerimine varajase tellija hinnaga on avatud SIIN Coaching 201931.05.2019Maarjamäe FilmimuuseumCoaching ei ole moevool, vaid juhile tõhus tööriist ja meeskonna arengumeetod. Viimaste aastatega jõudsalt arenenenud tehnikad ja juhtide kogemused on kevadel Eesti konverentsilaval. Vaata programmi ja registreeru soodushinnaga SIIN Lisaks avaldame peagi ka Müügikonverents 2019 programmi, konverents toimub 24. mail 2019. Broneeri aeg juba ära! Äripäeva Akadeemia müügikoolitustega saad tutvuda SIIN

Veel on tulemas spetsiaalselt ehitus- ja sisustuskaupade tootjate ja maaletoojate müügitöötajatele mõeldud seminar, kus kuuleme, mida soovitavad suured ehitus- ja sisustuskaupade jaeketid ning päeva teises pooles lähme jaekettidele kohapeale külla. Ehitus- ja sisustuskaupade müügiseminar toimub 27. märtsil.

Autor: bestsales.ee

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111