bestsales .ee • 23 jaanuar 2019

Kui olulised on müügis emotsioon ja empaatiavõime?

Meenutus: Müügikonverents 2018 praktikum  Foto: Urmas Kamdron

Mais toimuva müügikonverentsi märksõnad on emotsioon ja empaatiavõime. Küsisime konverentsi programmijuhilt Urmas Kamdronilt, miks selline pealkiri ja kes müügiinimestele rääkima tulevad.

Müügikonverents 2019 on eelkõige müügitöötajatele ja nende tugiisikutele. Vaata, kes 24. mail teie ette astuvad SIIN ja pane oma müügitiim kirja juba varajase registreerija hinnaga.

Programmijuht Urmas Kamdron: "Me näeme elu alati oma mätta otsast, oma töö ja tegevuste vaatest. Laiemat vaadet oma tööle saame samas valdkonnas töötavate tuttavatega rääkides, lugedes valdkonna viimaseid best sellereid ja jälgides eestkõnelejaid üle kogu maailma. Selle info põhjal tekib tunnetus, et kus me täna oleme ja mis ootab meid ees homme.

Olen programmi kokku pannud täpselt sama tunnetuse põhjal. Esmalt mõistab iga müügiinimene Pareto 80/20 printsiipi. 20% tegevustest toovad majja 80% tulemustest ja 20% klientidest toovad majja 80% käibest. Me soovime olla efektiivsed. Soojade liidide saamiseks soovime me kasutada digiturunduse viimaseid võimalusi ja ei teeks kilplase tööd. Müügikonverentsil arutleme, kas digitaliseerimine on alati võimalik või peitub sinu edu just vanamoodsas lähenemises. Kuidas digitunnelit ja personaalset puudutust üheks tervikuks siduda?

Tehisintellekt teeb jõulist võidukäiku. Juba täna kohtame me oma teel müügiroboteid, kes suudavad sulle kogu info leida murdosa sekundiga, nõustavad sind paremini kui inimene ja kõige tipuks pole neil kunagi paha tuju. Mis on siis müügiinimeste tugevus? Mis annab meile eelise masina ees? Mida peaksime me endas arendama, et meil ka homme töö oleks? Need on küsimused, millele koos vastused leiame.

Ostja ja müüja personad muutuvad, ootused müügiinimesele muutuvad. Millised oskused ja kompetentsid võiksid ühel hakkajal müügiinimesel täna ja homme taskus olla? Ka see küsimus saab vastatud."

Autor: bestsales.ee

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Elerin-Mairit Murulaid
Elerin-Mairit MurulaidReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 55 547 471