Best Sales • 6 märts 2019

Ekke Lainsalu: aitab enda odavalt müümisest!

Veebruari viimasel päeval läks trükki müügikoolitaja Ekke Lainsalu uus raamat, mis õpetab oma töö eest väärilist tasu küsima.

Ekke Lainsalu uus raamat läks trükki  

"Kui rahul sa oma palgaga oled? Ilmselt võiks see olla suurem, kuna raha jääb alati väheks. Aga kas sa tead, et sul on võimalik üsna lihtsalt saavutada 10, 20 ja isegi 35 protsendiline palgatõus?" küsib Ekke Lainsalu.

Tema sõnul saab enamus inimesi palgatõusu küsimise peale äraütleva vastuse. Neile öeldakse, et eelarves ei ole raha või et palgatõusu pole sellel aastal ette nähtud. Nad lepivad sellega ja lontsivad tagasi oma tööülesannete juurde. Samas ajavad nende tööandjad kasumit taskusse ja peavad peenikest naeru.

"Ühe uuringu kohaselt julgeb ainult 29% naistest küsida palka juurde meeste 71% vastu. Lisaks makstakse naistele sama ameti peal olevatest meestest vähem. Me elame küll demokraatlikus ühiskonnas, aga naistele palga alamaksmist ei peeta eriliseks probleemiks. Suured korporatsioonid, kelle kasumid ulatuvad kümnetesse ja miljonitesse, maksavad oma töötajatel närust tasu. Vastuseks palgatõusu soovile valetatakse, et eelarves ei ole selleks raha ette nähtud.

Kas sa ei leia, et sa peaksid lõpuks saama vääriliselt tasustatud? Enese mahamüümine keskpärase palga eest on lausa kuritegelik sinu enda ja su perekonna suhtes. Sa pead enda tööjõu odavpakkumise lõpetama. Kui sa töötad alla selle palganumbri, mida võiksid tegelikult saada, läheb see sulle maksma kümneid tuhandeid eurosid. See on raha, mida sa ei saa kunagi tagasi. Ja see on raha, mille sa võiksid oma tuleviku kindlustamisse investeerida.

Ma olen koolitanud müügiinimesi juba ligi 20 aastat ja olen tuttav sadade Eesti ettevõtete hingeeluga. Olen palganud tööle kümneid inimesi ja näinud, kui nõrgalt ja odavalt nad ennast müüvad. Raamat "Palgaga rikkaks" sündis vihast tööandjate ülekohtuse käitumise vastu, mille all kannatavad mu paljud tuttavad, eriti naisterahvad. Aitab enda odavalt müümisest! "

Vaata Ekke Lainsalu seni ilmunud müügiraamatuid SIIT

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111