Best Sales • 18 märts 2019
Jaga lugu:

Vali enda jaoks parim!

On viimane aeg parimad palad ära näpsata ja I poolaasta müügisündmused kalendrisse panna. Üks on juba välja müüdud, teine ka peagi.

Äripäeva müügiveeb bestsales.ee on Eesti suurim müügikonverentside, -seminaride, ja -koolituste korraldaja. Vaata üle 2019 I poolaasta kõik müügisündmused ja pane ennast kirja, sest vähemalt üks neist on juba välja müüdud ja veel teinegi saab kohe pilgeni täis.

29. märtisl toimub Alar Ojastu Meistriklass "Teekond täiuseni". See on välja müüdud. Hea ja täiesti värske uudis on aga see, et Alar teeb Meistriklassi korduse 15. oktoobril ja sinna on hetkel veel lausa soodushinnaga kohad saadaval. VAATA SIIN!

16. aprillil toimub hommikuseminar neile müügiinimestele, kes toimetavad ehitus- ja kodukaupade turul. Eriti neile, kes juba müüvad või plaanivad müüa oma tooteid läbi suurte ehituskettide ja kodukaupade kaupluste kaudu. Hetkel kehtib soodushind 99 eurot+km. VAATA SIIN!

18. aprillil kutsume müügijuhte konverentsile "Hea enesetunde praktikad". Ja ole hea võta oma meeskond ka kaasa, sest heast enesetundest paremat motivaatorit pole. Osalejad saavad valida 6 eri praktikumi hulgast need, mis eriti põnevad tunduvad. Kaks praktikumi on spetsiaalselt juhtidele keeruliste situatsioonide lahendamiseks ja muutuste läbiviimiseks meeskonnas. Neli praktikumi on isiklikuks arenguks ja liigse stressi maandamiseks, kõigile müügitöötajatele lihtsalt ideaalsed. VAATA SIIN!

24. mail toimub suur Müügikonverents. No sinna peate küll tulema! Müügiteema võetakse ikka väga praktiliselt läbi, näiteks on kohal KLIENT st üks tuntud Eesti ärimees ja müügiässad näitavad suurel laval, kuidas talle luksusautot MÜÜA. "Müügikonverents 2019" soodushind lõppeb muide 22. märtsil, juba reedel. VAATA SIIN!

31. mail kutsun müügijuhte ülipopulaarsele konverentsile "Coaching 2019". Coaching on tehnikate kogum, mis päriselt ka töötab ja iga juht saab sealt valida enda jaoks sobiva vastavalt olukorrale, mida juhtida tuleb. Selle konverentsi piletid on varsti välja müüdud. Kohal on ca 200 juhti. VAATA SIIN!

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee