Best Sales • 20 märts 2019

Silver Rooger aitab sul aasta jooksul müügitulemust oluliselt kasvatada. Tasuta!

Uus raadiosaade "Nimed müügitahvlil" pakub müügitöötajale tasuta personaaltreerit, kellega koos oma müügitulemust aasta jooksul kasvatada. Oma soov projektis osaleda tuleb teele saata tänase päeva jooksul. Dominate Sales müügitreener Silver Rooger selgitab, milles see projekt täpsemalt seisneb.

Dominate Sales müügitreener Silver Rooger  

"Nimed müügitahvlil" saates rääkisite midagi programmist Ambitsioon ja sellest, kuidas valite välja 3 inimest, keda treenite järgnevad aasta aega tasuta. Mida see täpselt tähendab ja miks te seda teete?"

Nimed-müügitahvlil on raadiosaade juhile, müükarile ja spetsialistile, eesmärgiga anda talle toimiv 10-sammuline mudel, et viia enda isiklik müügi-ja suhtlemisoskus uuele tasemele ning kasvatada selle raames nii firma käivet kui oma sissetulekut. Et teha saade põnevamaks, otsustasime treenida ja rakendada mudelit 3 kandidaadi peal. Ikka selleks, et näidata, kuidas päriselus samm-sammu haaval meie meetodi rakendamine inimese edukusele mõjub. Kandidaadile on see lühidalt võimalus palgata endale müügis aastaks ajaks personaaltreener, kellega koos tulemustelihast kasvatama hakata.

Kui ma kandideerin ja juhtumisi võidan, siis mis ma ikkagi täpselt sellest programmist saan?

Lühidalt spordimaailma analoogiat kasutades. , konkreetne eesmärk koos treeningkava, toitumiskavaga ja me reaalselt teeme kõik, et aasta pärast seatud siht oleks saavutatud.

1.Me saame väljavalituga kokku, kaardistame koos hetkeolukorra ja paneme paika konkreetse ambitsioonika eesmärgi koos reaalse mõõdetava tegevuskavaga.

2.Iga nädal me kohtume või vestleme telefonitsi/Skypes ja vaatame plaani üle, seame/korrigeerime eesmärke uueks nädalaks ja "teeme koos trenni". Analüüsime nädala jooksul esinenud müügiolukordi ning praktiseerime õpitut.

3. Meil on valmimas, praktiliselt lõpusirgel müügitreeningu platvorm, kus on erinevad kursused müügi, elluvimise, ajajuhtimise, müügi juhtimise, muutuste ja ettevõtte juhtimise kohta. Iga kursus on üles ehitatud nii, et seda saaks läbida pisikeste tükkidena. Ühe video pikkus 5-10 minutit keskmiselt, konkreetse sisuga ning seejärel õpitut kinnistav ülesanne. Lisaks, on platvormil eraldi praktilised müügiolukordade analüüsid ja erinevad harjutused müügioskuste arendamiseks ning lihvimiseks. Nimed-müügitahvlil ambitsioonikonkursi väljavalitud saavad selle sama 10-sammulise mudeli meie platvormilt kursuse kaupa. Mitmekümne tunni jagu koolitus- ja õppematerjali, on-demand ligipääsuna- igapäevaseks treeninguks. Selline koolitustehnika on maailmas enim tulemust andnud. Kui tahad müügis areneda, on vaja igapäev natukenegi selles suunas teha. See programm loob selleks võimalust ja hetkeseisuga teist sellist lahendust Eestis ei tea, et oleks.

Mida minult vastu oodatakse, kui saan programmi?

Korraliku töötahet, kõrget eesmärki ja pühendumist aastaks ajaks. Saade ja selle käigus antav 10-sammuline mudel on aastane projekt. Selleks, et maksimaalset efekti saavutada ja et saate kuulajad näeksid kogu terviku ära, on vaja programm lõpuni läbida. Sinu ülesanne on täita meie kokkulepitud tingimusi: viia ellu tegevused, mille treeningkavas seadsime ning täita ülesandeid ja õppida programmis ettenähtud ajaks iga kursus ära. Meie omalt poolt garanteerime, et kui Sa seda kõike teed nii nagu peab, siis Sa 100% garanteeritult teed läbi tohutu arengu nii tööalaselt kui isiklikus elus. Me oleme seda lähenemist juba praktikas katsetanud ja teame, et see töötab! Kui Sa päriselt tahad jõuda uuele tasemele oma tegemistes, siis lihtsalt koolitustel käimisest jääb väheks.

Kuna seda tehakse raadiosaate raames, siis kas mul on võimalus jääda anonüümseks? Või mida saates osalemine endaga kaasa toob?

Saates osalemine on suurepärane võimalus teha tasuta reklaami enda persoonile (mina kui müügispetsialistina bränd) ja oma firmale. Kui siiski, mingitel põhjustel, on privaatsuse säilitamine oluline, saame seda teatud moodi garanteerida. Väljavalitul on võimalus enda ja firma nimi salajaseks jätta, kuid tegevusala ja üleüldine tegutsemismudel peab kuulajateni jõudma. Samuti, ülevaade meie treeningutest, kohtumistest ja telefonivestlustest. Vajadusel ja kokkuleppel peame saama ka saates taasesitada mõnda meie vestlust, et kuulajal tekiks ehedam kogemus.

Mainisite, et programm kestab aasta - mis saab, kui ma tahan varem loobuda?

See on aastaajaline programm meie mõlema jaoks. Loobumine ei tohiks tulla kõne alla. Me sõlmime ka programmi alustades lepingu. Kuna see on meile mõlemile kohustus, siis ühepoolsel ennetähtaegsel loobumisel on meil õigus nõuda kompensatsiooni. Muidugi, me lähtume inimlikkuse printsiibist- kui tõesti juhtus midagi force majeure, mis välistab saates osalemise või muudab selle tarbetuks, siis jääb asi pooleli ja läheme kätt surudes laiali. Aga inimene peaks programmi astuma teadmisega, et see on aastane projekt ja kuulub elluviimisele.

Mida pean tegema, et kandideerida ja millal on tähtaeg?

Saada oma motivatsioonikiri ja CV ambitsioon@dominatesales.ee. Kandideerimise tähtaeg on 20.03. Kui mingil põhjusel väga tahad programmi tulla, kuid ei jõua tähtajaks erinevatel põhjustel oma infot saata, siis kirjuta meile sellest ning vaatame, kas õnnestub erand teha. Kui ilma etteteatamata lihtsalt saadad hiljem, siis see arvesse ei lähe.

Veel saate programmi kohta lugeda www.dominatesales.ee/ambitsioon

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111