Best Sales • 11 aprill 2019

Kutse arutelule!

Järgmise nädala teisipäeval kutsume kokku kõik need müügijuhid ja müügi eest vastutajad, kes teevad koostööd suurte ehituspoodide ja kodukaupade jaekettidega.

Kutse arutelule!  

Räägime peamistest probleemidest ehitus- ja kodukaupade jaekettidesse sissesaamisel ja nendega koostöö arendamisel.

Kuulame häid lahendusi ja jagame kogemusi.

Ootame teid kaasa rääkima!

09:15 - 09:45 Hommikukohv ja registreerimine

09:45 - 10:00 Seminari avasõnad, tootjate ja hulgikaupmeeste põhiprobleemid

Seminari ettevalmistamise käigus kaardistasime tootjate ja hulgikaupmeeste peamised probleemid suhtlemisel suurte ehitus- ja kodukaupade jaekettidega. Teeme need avalikuks ja küsime publikult lisa.

10:00 - 10:30 Kogemuslugu: Tee nii, et jaeketid pöörduksid ise sinu poole

Siim Nellis või Leho Kalmus Huum OÜ

Täna on Huum esindatud suuremates ehituskauplustes nagu Bauhof, Espak, K-rauta, Decora. Neil on jaekettidega 5-aastane koosöökogemus. Kauplused pöördusid ise nende poole. Kuidas töötada bränd üles selliselt, et edasimüüjad pöörduksid ise sinu poole? Tänaseks on neil muidugi kogunenud ka väga korralik kogemus teemal, miks on edasimüüjate juures keeruline müüa. Tundub, et spetsialiseerunud müüjad on õige tee, sest suurtes jaekettides on teenindava personali tase madal ning potentsiaalsed ostjad ei saa piisavat infot kätte. Täna on nad sellest õppinud ning palganud müügitöötaja, kes ei istu laua taga, vaid on pidevas liikumises edasimüüjate vahel. Kuidas see toimib?

10:30 - 11:00 Kogemuslugu: Kuidas me suures ehituspoes oma müügi käima saime?

Anna Tommingas Vineerimaailm, Wild Tile

Täna müüvad nad oma kaupa Espakis, Decoras ja Puumarketis. Teinud 2 aastat aktiivset müüki. Kuidas hoida müüki ehk siis milline näeb välja ühe kliendihalduri töö, kes müüb jaekettidesse? Kas realisatsioon võib olla lahendus – selle plussid ja miinused. Otsemüük vs müük läbi jaekettide – kas see saab korraga toimuda?

11:00 - 11:30 Kogemuslugu: Millised on väiketootja võimalused jaeketis?

Karl Saluveer Groveneer

Eelmisel aastal sisustusmessil esmakordselt tutvustatud bränd on veel müügi algusjärgus. Täna on neil üks edasimüüja Ehituse ABC. Kuidas mõjutab soov müüa toodet jaekettides tootearendust sh pakendi kujundust, kasutusmugavust jne. Kuidas nad on ehitanud üles enda argumentide paketi, millega edasimüüjate juures käivad.

11:30 - 12:00 Energiapaus ja networking

Seminar pole vaid uute teadmiste ja oskuste hankimiseks. Sama oluline on uute kontaktide loomine ja potentsiaalsete kliendisuhete arendamine. Pakume selleks konkreetset võimalust!

12:00 - 12:30 Kogemuslugu: Miks me täna müüki jaekettides kokku tõmbame?

Monika Järg Stuudio Tekstiil Ruumis

Väiketootjale on suurte jaekettidega koostöö mitmel põhjusel keeruline. Millega peab arvestama? Küll aga tundub perspektiivikas projektimüük läbi edasimüüjate –mida see tähendab, millist ressurssi nõuab ja kuidas koostööd edukaks ehitada?

12:30 - 13:15 Arutelu: Küsime nõu!

Siim Tammesalu Tallinna Kaubamaja kaubandusjuht

Raul Kadaru Puumarketi ostudirektor

Milline on suurte jaekettide sisseostupoliitika? Millised võimalused on Eesti väiketootjatel? Miks on tarnetingimused just sellised? Kas allhindluskampaaniatega on liiale mindud? Sõna saavad nii tootjad, jaeketid kui seminaril osalejad.

Saad ennast osalema registreerida kuni reede õhtuni! Vaata teemad üle ja pane ennast arutelule kirja meie veebipoes SIIN

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Elerin-Mairit Murulaid
Elerin-Mairit MurulaidReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 55 547 471