24 aprill 2019
Jaga lugu:

Müügis sihi avatud silmadega

Müügikoolitaja Olga Meinson soovitab müügiinimestele eduka müügitehinguni jõudmiseks sihtida n-ö avatud silmadega. Müüja peab nägema ja kuulama oma kliendi vajadusi, et kohandada oma mõtete kulgu ja müügiargumente kliendi tagasiside põhjal, leiab ta.

Olga Meinson on müügiga tegelenud 25 aastat  Foto: Meeli Küttim

Meinsoni sõnul kuulevad müügiesindajad sageli oma võimalike klientide suust kurikuulsat lauset: “Ma mõtlen sellele!” (loe: „Ma ei osta”). Kas selline vastus tähendab, et müügitöö käigus tehakse vigu? „Tõenäoliselt jah,“ vastab ta.

Olgat leiab: „Eesmärgini jõudmiseks, peate sihtima avatud silmadega” – nimelt selleks, et sooritada edukas müügitehing, peab müüja nägema ja kuulama oma kliendi vajadusi, et kohandada oma mõtete kulgu ja müügiargumente kliendi tagasiside põhjal.

Best Salesi koolitusel 23. mail „Aktiivne müük. Miks paljud müügivestlused lõppevad kliendi sõnadega: „Ma mõtlen“" tutvustab Olga aktiivse müügi nippe-trikke jagades tehnikaid, mida on ise praktikas korduvalt järgi proovinud ja saavutanud häid tulemusi. Tema koolitus keskendub praktilistele harjutustele. VAATA PROGRAMMI!

Koolituse eesmärk on pakkuda müügiesindajatele spetsiifilisi teadmisi, mis aitavad neil klientidega vestlusi hallata, nii et suureneks müügiga lõppevate kontaktide (pakkumiste) arv.

Koolitus motiveerib rakendama uusi teadmisi elus ja suurendab müüjate usku enda, töö ja toote vastu. Usk on omakorda üks olulisemaid valuutasid müügis, mis aitab suurendada müüki ja lepingute keskmist summat.

Olga sõnul, on ta tegelenud müügiga juba 25 aastat. Aastate jooksul on tema äripartnerite nimistus koha leidnud kümned tuntud kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted. Nende hulka kuuluvad nii pangad: Swedbank, SEB ja Nordea, telekommunikatsioonifirma Tele2, audiitorbüroo KPMG, kindlustusseltsid IF ja Seesam, edasimüüjad Silberauto ja Nissan, kui paljud teised organisatsioonid kinnisvarabüroodest haridusasutusteni.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee