Miks on oluline sotsiaalmeediat müügis ära kasutada?

Müügikonverentsi esineja HeyDigital tegevjuht Dylan Hey toob lühikeses artiklis välja, miks on sotsiaalmeedia kasutamine müügis oluline ja kuidas see aitab müüki suurendada.

84% juhtidest on mõjutatud sotsiaalmeediast, kui nad plaanivad midagi osta, selgub IDG hiljutisest uuringust. 55% inimestest ütlevad, et nad otsivad enne ostu sooritamist infot sotsiaalmeediast. „Seega on oluline, et sa oleksid sotsiaalmeedias nähtav,“ ütles Hey. Ta rääkis ka seda, et kuna teie konkurendid kasutavad sotsiaalmeediat, et rohkem müüa, siis ei maksa neist halvem olla.

See, kuidas sotsiaalmeedia aitab rohkem müüki teha, põhineb Hey sõnul lihtsatel andmetel. „Sotsiaalne müük suurendab ettevõtte tulu kuni 16%. Uuringust, mis viidi 200 ettevõtte 45 000 müügiesindaja hulgas, selgus et iga investeeritud dollar sotsiaalmeediasse tõi neile tagasi 5 dollarit.“

Põhjustest, kuidas seda saavutada, räägib Daniel Hey juba Müügikonverentsil 24. mail. Kuni 10. maini on võimalik registreeruda soodushinnaga. Tutvu konverentsi kavaga ning pane ennast kohe kirja.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111