Sten Argos hakkas taas Eesti Energias müüki juhtima

Alanud nädalast juhib Eesti Energia uute energiateenuste- ja kliendilahenduste rahvusvahelist müüki Sten Argos.

Sten Argos  Foto: Raul Mee

Energiateenuste müügidirektorina asub Argos ellu viima Eesti Energia klienditeenuste strateegiat, mille eesmärgiks on jõuda 2022. aastaks 1 miljoni rahuloleva kliendini kuues Läänemere riigis.

“Eesti Energia ambitsioon on väga selge - soovime pakkuda klientidele kasulikke ja mugavaid energialahendusi kõigil meie kuuel koduturul. Selleks, et jõudsalt selles valdkonnas arendada, on meil vaja kombinatsiooni julgest teenusearendusest ning nutikast müügistrateegiast. Mul on väga hea meel, et uute müügivõimekuste loomise ja arendamise juures on meil nüüd eestvedajaks Sten, kes toob meeskonda kindlasti nii värsket mõtlemist kui ka pikaajalist ärikogemust,“ sõnas Eesti Energia kliendikogemuse direktor Jüri Teemant.

Sten Argos ütles, et tal on hea meel taasliituda Eesti Energiaga ajal, mil klienditeenuste üksuse strateegiliselt seatud ambitsioonid ning eesmärgid on väga inspireerivad. „Energiavaldkond on hetkel väga kiirete arengute tuules ning ma usun, et Eesti Energia professionaalse meeskonnaga suudame tuua nutikad energialahendused kõigi meie koduturgude klientideni,“ sõnas ta.

Argos töötas aastatel 2008-2015 Eesti Energias müügi- ja teeninduse direktorina. Varem on ta töötanud mitmes Eesti tippettevõtetes nagu Omniva, EMT, Starman, SEB ning Cleveron, mistõttu omab ta mitmekülgset ärikogemust erinevatest valdkondadest, rahvusvahelistele turgudele müümisest ning oskab hästi kohaneda kiiresti muutuva maailmaga, kus ta peab oluliseks klientide tänaste ja tuleviku vajaduste mõistmist.

Argos on lõpetanud Estonian Business Schoolis magistriõppe ning täiendanud oma teadmisi INSEAD rahvusvahelises ärikoolis.

Eesti Energia strateegiline eesmärk on kasvatada 2022. aastaks kontserni klientide arvu 1 miljonini. Eesmärgi saavutamiseks keskendub Eesti Energia lisaks elektri ja gaasi müügile uute energialahenduste väljatöötamisele ja suurepärase kliendikogemuse pakkumisele.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111