FOTOD: Coaching 2019

31. mail toimunud juhtimiskonverentsil "Coaching 2019" said kokku Eesti coachid ja juhid, Konverents müüdi välja juba 1,5 kuud enne toimumist. Kohapeal jäi kõlama ühine tõdemus, et juhtimise tulevik on seotud coachinguga ühel või teisel moel.

Foto: Urmas Kamdron

Koneverentsil "Coaching 2019" esinesid Eesti coachide ja juhtide kõrval ka Erickson Internationali rahvusvaheline treener Kim Leischner ja Team Coaching International Europe partner ja õppejõud Stephan Bereiter. Konverentsi programmi panid kokku Eesti coach´e ühendavad ICF Estonia ning Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühing. Konverentsi korraldas Äripäev teemaveebi bestsales.ee juhtimisel.

Konverentsil kuulutati välja konverents "Coaching 2020", mis toimub 29. mail 2020, eelregistreerimine on avatud veel mõned päevad ja saadaval on veel 18 soodushinnaga kohta. Konverentsil kohapeal registreerus järgmise aasta konverentsile enam kui 60 osalejat. Coaching 2020 programmi avaldame sügisel ning siis jätkub ka vabadele kohtadele registreerimine.

Sellel aastal oli konverentsil 220 osalejat, eriti populaarseks osutusid individuaalsed kohtumised coachidega, lühicoachingute kohad broneeriti tundidega ning kokku toimus konverentsi raames 54 individuaalset coachingut. Samavõrd innustavad olid praktikumid, iga osaleja sai valida 6 eri praktikumi vahel. Konverentsipäev lõppes muljete jagamisega Eesti mullijookide ja akordionimuusikaga.

Fotod: Urmas Kamdron  
Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111