Best Sales • 27 juuni 2019

Müügijuhtimise aastakonverents on välja müüdud, müüki tulid veebipiletid

Kolm kuud enne konverentsi toimumist said piletid otsa, müüki tulid aga veebipiletid, mis muuhulgas pakuvad head alternatiivi ja lahendavad kolm müügijuhtide peamist takistust konverentsil osalemiseks.

Müügijuhtimise aastakonverents toimub 20. septembril Tallinna Teletornis, siin fotol on 21. korruse näitusesaal, kus toimuvad konverentsi programmis kaks töötuba.  

Veebipiletiga saab Müügijuhtimise aastakonverentsi vaadata 20. septembril online´s või hiljem järelvaadata ajast ja kohast sõltumatult.

Tagasiside ütleb, et müügiteemalistel seminaridel ja konverentsidel osalemise peamisi takistusi on kolm, veebipilet pakub siinjuures head lahendust.

Müügitööst on keeruline terve päeva eemal olla

Veebipilt annab võimaluse jälgida konverentsi osade kaupa, ei pea terve päeva tööst eemal olema. Vahepeal saab vaatamises pausi teha, edasi või tagasi kerida, ka töökaaslasi vaatama kutsuda. Samuti on võimalik huvitavaid ettekandeid korduvalt üle vaadata.

Konverentsi toimumise päeval on juba olulised kohtumised või töölähetus

Veebipileti omanikud on tagasisides kirjutanud, et kasutasid just lennujaamas või lennukis viibimise aega konverentsi järelvaatamiseks. Kõiki ettekandeid on võimalik järelvaadata kuni aasta lõpuni.

Koolituseelarve ei võimalda müügikonverentsidel osalemist

Veebipilet on kolm korda tavapiletist soodsam, samuti saab seda jagada müügitiimis teistega, et esineja ideed ja soovitused jõuaksid vahetult võimalikult paljude müügiinimesteni. Veebipileti hind on 99 eurot+km.

Kuidas veebipilet töötab?

Kõigepealt vaadake programm üle ja kui tundub huvitav, siis ostke endale veebipilet SIIN. Enne konverentsi toimumist saate e-kirjaga personaalse koodi ja sisenemiseks lingi. Konverentsi päeval saate jälgida ettekandeid online´s, aga saate siseneda ka teile sobival ajal hiljem. Võimalik on teha pause, korduvalt siseneda, edasi-tagasi kerida... Ühesõnaga täiesti sõltumatult ajast ja kohast. Veebipileti omanikele saadame välja täpse juhendi juba koos personaalse koodiga.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111