Best Sales • 8 september 2019

3 soovitust müügipäeva hommikusse

Edu Akadeemia juht Roland Tokko jagab soovitusi, kuidas tööpäeva alustada nii, et oleksid õigel lainel ja jõuaksid õhtuni efektiivselt toimetada.

Vaata veebipiletiga Rolandi ettekannet "Kuidas 2 nädalaga müügirekordini jõuda?" Müügijuhtimise aastakonverentsil 20. septembril  

Rakendan Robin Sharma "kella viie klubi" põhimõtet: hommikul tuleb vara ärgata! Ma ise päris kell viis üles ei tõuse, aga kella kuue paiku kindlasti.

Esimene tund päevast tuleb veeta segajateta, et saaks asju teha omas tempos. Sinna kuulub kerge füüsiline liikumine, proovin midagi lugeda ja ennast harida. Samuti tuleks hommikul proovida teha ära midagi olulist (aga mitte tingimata pakilist) - näiteks koostada müügiteksti, kirjutada raamatut, vms. Selline tegevus nõuab süvenemist, segajateta tegutsemist.

E-maili kirjakasti ei tohi kohe hommikul avada, sest siis tungivad pakilised porbleemid kohe peale. Esimene tund peab olema rahulik, et teha asju omas tempos.

Ma proovin kohe hommikul ka mitte telefonile vastata, et saaksin asju süvenenult teha. Helistan lihtsalt veidi hiljem tagasi.

Roland Tokko räägib 20. septembril Müügijuhtimise aastakonverentsil teemal "Kuidas 2 nädalaga müügirekordini jõuda?". Vaata konverentsi programmi ja osta veebipilet SIIT. Piletiga saad vaadata konverentsi online´is ja järelvaadata 30 päeva.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111