Best Sales • 12 september 2019

Müügijuhist tegevjuhiks: Balti Veski uus tegevjuht on Lauri Politanov

Alates tänasest, 12. septembrist asub Veski Mati kaubamärgi all tuntud Balti Veski AS tegevjuhiks Lauri Politanov, kes töötas seni ettevõttes müügijuhina.

Politanovi sõnul plaanib Eesti suurimat kuivainete tootevalikut pakkuv ettevõte kasvada nii Eestis kui eksporditurgudel.  

„Veski Matil on Eestis kokku üle 100 erineva toote, nende seas jahu, riis, tatar, herned, oad, erinevad pudruhelbed, müslid, küpsetussegud ja palju muud. Meie soov on pakkuda klientidele kõrge kvaliteediga tervislikke teraviljatooteid ning jätkuvalt tootevalikut laiendada. Sealjuures peame aga väga oluliseks Veski Mati positsiooni tugevdamist Eesti pagaritööstuses – soovime pagarikodadele pakkuda optimaalseid lahendusi, mis lähtuks heast hinna ja kvaliteedi suhtest,“ ütles Politanov.

Lauri Politanov on töötanud müügijuhina Balti Veskis alates 2017. aastast. Varasemast on tal pikk töökogemus ostu- ja müügijuhina Rimi Eestist (endine Kesko Eesti AS) ning Valio Eestist. Politanov on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli.

Veski Mati kaubamärgi all tuntud Balti Veski AS kuulub Baltimaade ühe suurima teraviljakontserni Baltic Mill koosseisu. Ettevõtte juhatuse liikmed on Vygantas Reinfonas, Andrejus Cedronas ning alates 12. septembrist Lauri Politanov. Balti Veski AS-i eelmise aruandeaasta müügitulu oli ligi 3,9 miljonit eurot, mis kasvas aasta varasema perioodiga ligi 5%.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111