Äripäev • 15 september 2019

Forbes valis Pipedrive’i maailma parimate pilveteenuse ettevõtete hulka

Eesti päritolu müügitarkvara ettevõte Pipedrive jõudis majandusajakirja Forbes koostatud maailma saja mõjukama pilveteenuse ettevõtte edetabelisse, saavutades tihedas konkurentsis 77. koha.

Timo Rein, Pipedrive´i juhatuse esimees  

Pipedrive’i juhatuse esimehe ja ühe asutaja Timo Reini sõnul kinnitab Forbes’i edetabelisse jõudmine, et Pipedrive teeb õiget asja ning on väärtuslik tööriist müügiinimestele nende igapäevatöö korraldamisel.

„Hoiame oma turunišis väga tugevat positsiooni, olles väiksemate müügitiimide seas stabiilselt kõige kõrgemalt hinnatud kliendisuhete haldamise pilveteenus maailmas. Oma uue versiooni turule toomisega tahame kasvatada kliendibaasi ka suuremate ettevõtete seas, arendades just nende vajadustele mõeldud teenuseid,“ lisas Rein.

Forbes koostas eraomandis olevate pilveteenuse ettevõtete edetabelit neljandat korda. Pipedrive pääses paremate sekka ka 2018. aastal, jäädes siis 84. kohale. Reastamise aluseks on ettevõtete kasv, müüginumbrid, väärtus ning kultuur, samuti võetakse arvesse 40-liikmelise žürii hinnangut ettevõtete mainele.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111