Best Sales • 19 detsember 2019

Tallink Grupi müügi- ja turundusdirektor lahkub

Selle aasta lõpus lahkub ametist Tallink Grupi müügi- ja turundusdirektor Margus Hunt.

Hunt on ettevõtte müüki ja turundust juhtinud 2015. aastast ning on tänaseks otsustanud teha ametialaselt väikese pausi ning pühenduda rohkem perele ja muudele tegevustele. Grupi müügitegevuse juhtimise võtab üle Marina Jõgi.

Margus Hunt lahkub Tallink Grupi müügi- ja turundusdirektori ametikohalt  

„ Alates jaanuarist hakkab Tallink Grupi müügi- ja teenustejuhi ülesandeid täitma meie pikaaegne Eesti turu müügi- ja turundusdirektor Marina Jõgi, kes uuel ametikohal vastutab endiselt ka Eesti turu müügivaldkonna eest,“ kommenteeris Tallink Grupi müügi- ja turundusvaldkondade eest vastutav juhatuse liige Piret Mürk-Dubout. „Ma soovin Margus Hunti siiralt tänada suure panuse ja pühendumuse eest grupi turunduse ja müügivaldkonna arendamisel ja soovin Margusele edu uutes ettevõtmisetes."

Samal ajal teatas kontsern, et 13. jaanuarist liitub ettevõttega senine AS Orkla Eesti brändijuht Kristi Männik, kes asub Tallink Grupi brändi- ja turundusjuhi ametikohale.

Orkla Eestis vastutas Kristi Männik ettevõtte põhibrändi Kalev strateegia, turunduse, tootearenduse ja Orkla Eesti tööandja brändingu valdkondade eest. Aastatel 2010-2017 töötas Männik erinevatel ametikohtadel telekommunikatsiooni ettevõtetes AS EMT, AS Eesti Telekomi ja Telia Eesti brändijuhina, B2C turundusjuhina, EMT brändi- ja kommunikatsioonijuhina ning turunduskommunikatsiooni juhina. Enne telekommunikatsioonisektoriga liitumist töötas Männik erinevatel turundusega seotud ametikohtadel Eesti juhtivates toiduainetööstuse ettevõtetes nagu A Le Coq, Coca-Cola Balti Joogid ja Tallegg.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111