bestsales .ee • 7 jaanuar 2020

Oleg Feoktistov: Ma elan väljaspool mugavustsooni!

Elisa Eesti AS ärikliendi müügijuhi Oleg Feoktistov ütles, et ta otsustas oma elus kannapöörde teha ning liikuda teise sektorisse. Seal olles tegi endale selgeks müügi ABC ning alustas külmade kõnedega. Tänaseks on ta liikunud B2C tiimist B2B meeskonda, kus tal tuleb arvestada müügi erinevustega nende sihtgruppide vahel.

Oleg ja Urmas  

Ta alustas Elisa telemarketingi erakliendi tiimis nullist. Peale tubli katsumust anti talle võimalus juhtida telemarketingi tiimi. Tänaseks on Oleg liikunud B2C meeskonnast B2B meeskonda ehk tegeleb nüüd ärikliendi müügiga.

Videointervjuus kuuleb sellest, mis on erinevused lõppkliendi müügis ja ärikliendi müügi vahel.

Tema sõnul on erakliendi puhul tähtis toodete ja teenuste hästi tundmine, aga äriklienti teenindades tuleb tunda hästi kogu valdkonda. Tuleb osata rääkida trendidest ja argumenteerida toote väärtust.

Erakliendi puhul on otsustajaks üks inimene, kelle hetke emotsioonid ja soovid võivad kiiresti muutuda ja on paremini mõjutatavad. Ärikliendil on tavaliselt mitu otsustajat ning neile tuleb tooteid ja teenuseid argumenteerida vastavalt nende vastutusvaldkonda silmas pidades. Tegevjuhi ja IT-juhi argumendid on täiesti erinevad.

Vaata videointervjuud Elisa Eesti AS ärikliendi müügijuhi Oleg Feoktistoviga, kus ta räägib sellest, kuidas tulla toime emotsioonidega, kuidas puhata ja kuidas püsida pingeliselt rajal. Ta annab soovitusi kõigile alustavatele müügigurudele ja süstib motivatsiooni nullist asju endale selgeks tegema.

Intervjueerib müügikoolitaja Urmas Kamdron.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111