bestsales .ee • 16 jaanuar 2020

Top 5 tööandjad teenindussektoris: Tase on enam kui ühtlane!

Tööportaal ja värbamispartner CV Online viis 2019. aasta novembris-detsembris läbi traditsioonilise uuringu, millega selgitati välja töövõtjate eelistused tööandja valikul. Kokku andis oma panuse 2358 vastajat üle Eesti.

Teenindussektor paistab silma sellega, et vastajate eelistused jagunevad erinevate tööandjate vahel väga ühtlaselt. Seetõttu on pääsenud lemmiktööandjate nimekirja kokku enam kui kakssada erineva ilmega organisatsiooni, ka Top 5 ettevõtted on pärit täiesti erinevatest valdkondadest.

G4S peakontor  Foto: Eiko Kink

1. G4S Eesti

Teenindussektori 2019. aasta ihaldusväärseima tööandja kohale tõusis AS G4S Eesti, kellele kogunes 8% ehk 176 häält. Paljud vastajad toovad tööandja eelisena välja logistiliselt sobiva asukoha, aga silma on jäänud ka paindlikult korraldatud töö ja tervislike eluviiside soosimine.

G4S Eesti personalidirektor Indrek Sarjas tänab vastajaid, kes tegid ettevõtte kiire tõusu edetabelis võimalikuks, ja põhjendab tiitli võitmist järjepideva tööga. „Püüame alati oma töötajatele vastu tulla ja pakkuda paindlikku töökorraldust. Samuti laialdaselt sportimisvõimalusi, et igal töötajal oleks võimalik oma tervise eest hoolitseda. Ainult tänu rahulolevatele ja tervetele töötajatele suudame pakkuda kvaliteetset teenust“, selgitab ta.

2. My Fitness

Kiirelt arenevat spordiklubide ketti opereeriv My Fitness AS, mis oli mulluses teenindussektori edetabelis liidrikohal, kogus tänavugi tubli 164 häält ehk 7%.

Vastajatele meeldib My Fitnessi paindlik töökorraldus, hea sisekliima ja toredad kolleegid ning samuti motiveeriv palk ja lisahüved. Oleks ju päris mõnus töölt otse trenni astuda või vastupidi!

Tule 17. aprillil Tallinna Teletorni! "Teeninduskonverents 2020" programm on sisult praktiline ja vormilt atraktiivne ning kaasav. Vaata programmi ja pane ennast soodushinnaga kirja SIIN>>

3. Tallinna Vesi

Tallinna Vesi AS on üks teenindussektori edetabeli üllatajaid, neile kuulub 4% ehk 101 häält. Erinevalt teistest Top 5 organisatsioonidest on Tallinna Vesi lokaalse iseloomuga, mis muudab saavutatud pjedestaalikoha seda hinnalisemaks.

Vastajad, kes sooviksid Tallinna Vett näha oma tööandjana, tõid ühtlaselt esile rea erinevaid põhjuseid: motiveeriva palgataseme kõrval peeti oluliseks ka töötingimusi ja -atmosfääri ning ettevõtte keskkonnahoidlikku suhtumist.

4. RMK

Riigimetsa Majandamise Keskusel, olles teist aastat teenindusettevõtete edetabelis stabiilselt neljandal kohal, jäi kolmandast kohast puudu vaid mõni napp hääl. Tänavu tõi RMK-d atraktiivse tööandjana välja 98 inimes ehk 4% vastajatest.

RMK on torganud vastajatele silma sellega, et organisatsioonis märgatakse ja tunnustatakse häid töötulemusi. Inimesed on tähele pannud ka RMK head sisekliimat ja karjäärivõimalusi.

5. Tartu Ülikool

2018. aasta uuringus teist kohta hoidnud Tartu Ülikool on küll edetabelis langenud, aga on tänu heale mainele tööandjana siiski teenindussektori organistsioonide liidergrupis 4% ehk 96 häälega.

Vastajad hindavad kõrgelt Tartu Ülikooli pakutavat motiveerivat palgataset ja lisahüvesid, samuti professionaalset juhtimist ning töötajate võrdset kohtlemist.

Teenindussektori TOP10 tööandjat
häälte arv
% kõikidest vastajatest
1. G4S EESTI AS1768%
2. MY FITNESS AS1647%
3. TALLINNA VESI AS1014%
4. RIIGIMETSA MAJANDAMISE KESKUS 984%
5. TARTU ÜLIKOOL964%
6. VIKING LINE EESTI OÜ944%
7. WOLT EESTI OÜ623%
8. BLRT GRUPP AS573%
9. SWEDBANK AB Eesti filiaal 532%
10. PREMIER RESTAURANTS EESTI OÜ512%
Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111