Vaata, kes osalevad ja kes esinejatest on lisandunud

16. septembril kogunevad Noblessneri Valukojas müügivaldkonna liidrid. Müügijuhtimise konverentsile on saadaval veel viimased 23 kohta, kuid konverentsi kantakse üle ka virtuaalselt. Viimastel nädalatel on programmi lisandunud mitu esinejat, eelkõige müügivaldkonna praktikud.

Konverentsi „Müügijuhtimine 2020“ juhib ja annab oma praktilise kogemusega programmile lisaväärtust Eesti Energia energiateenuste müügidirektor Sten Argos. Stenil on lisaks Eesti Energiale head müügi- ja ekspordijuhtimise kogemused ka Omniva pakiärist ja Cleveronist.

Avapaneeli aruteluga on lisaks Arto Aasale liitunud Sellit juht ja raamatu "Must vöö müügis" autor Tarmo Tamm ning Humus müügijuht Mart Reinson. Arutame, mis ootab ees müügiorganisatsioone ja kuidas planeerida aastat 2021, kui oluliseks muutujaks on teadmatus. Mart on lubanud vedada ka ühte pärastlõunastest ajurünnakutest, et põhjalikumalt süveneda müügiorganisatsiooni kaugtöö temaatikasse. Pärastlõunased ajurünnakud on konverentsipraktikas uus formaat. Idee on esmalt pommitada ideede saamiseks ajurünnaku vedajat ning seejärel saab iga osaleja oma kommentaarid ning kogemused lauale panna.

Konverents „Müügijuhtimine 2020“ kantakse täies mahus üle ka virtuaalselt ning on järelvaadatav kuni 1 kuu peale konverentsi toimumist. Seega, kui kohale tulla ei saa või pileteid ei jätku, siis virtuaalkonverentsil saab ikka osaleda. Kui sa aga tunned, et Äripäeva müügiveebi bestsales.ee püsilugejana ja uudiskirja tellijana tahaksid osalemiseks soodsamat hinda või plaanite tulla kohale suurema seltskonnaga, siis võta kiiresti ühendust konverentsi projektijuhi Aira Tammemäega ([email protected]). Seni, kui veel kohti on.

Vaata, kes juba osalevad LINK

Vaata konverentsi programmi ja pane ennast kirja LINK

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111