bestsales .ee • 21 august 2020

Kus pakutakse Eesti parimat teenindust?

19. augustil selgus Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor ruumides Eesti parim teenindaja 2020 konkursi võitja, kelleks on Triin Ollino Pärnust. Triin töötab Trahteris Postipoiss. Teise koha sai Karoliina Omuk ettevõttest Swedbank AS ja kolmanda koha vääriliseks tunnistati Kai-Riin Pavljutšok, kes töötab Tele2 AS-s.

Kai-Riin Pavljutšok, Triin Ollino ja Karoliina Omuk   Foto:

Konkursi žürii esinaise ja Aqva Spa teenindusjuhi Merli Viksi sõnul oli sel aastal konkursi tase äärmiselt kõrge. "Viis aastat olen seda konkurssi hindamas käinud ja nii tasavägist konkurssi pole veel olnud. Tase on tõesti tõusnud ja on selgelt näha, et teenindajad on end täiendanud ja püüdlevad parema teeninduskogemuse pakkumise poole. On rõõm olla tunnistajaks sellele, et teenindajate koolitamisesse on ettevõtete juhid rohkem panustama hakanud."

Konkurssi viidi läbi sel aastal juba viieteistkümnes kord ja see juubeliaasta jääb igati meelde. Märtsikuus koroonakriisi tõttu edasi lükatud piirkondlikud finaalid toimusid 17. ja 18. augustil Tartus ja Tallinnas. 19. augustil toimunud superfinaalis pistsid rinda 3 Tartu, 3 Tallinna ja 3 teiste Eesti piirkondade parimat teenindajat. Loe sellest pikemalt kaubandus.ee veebis.

Eesti parim teenindaja 2020 konkursil osales tänavu pea viissada teenindajat üle Eesti, kellest eri piirkondade finaalidesse jõudis 30 väga tublit teenindajat. Eelvoorud toimusid 09.-13. märtsini, mil osalejad pidid finaali jõudmiseks lahendama veebikeskkonnas kolm keerukat teenindussituatsiooni ning vastama suhtlemisoskuste ja tarbijakaitseseaduse tundmise testile. Iga piirkonna konkursil oli 5-liikmeline žürii, kes hindas teenindajate sooritust 5 hindamiskriteeriumi alusel – tähelepanelikkus, hoolivus, leidlikkus, võit-võit lahendus ja korrektsus – ning valis välja 10 tugevaimat kandidaati igasse piirkondlikku finaali. Finaalis hinnati osalejate enesetutvustust, vastuste andmist žüriiliikmete küsimustele, situatsiooni lahendamist näitlejast kliendiga, eneseanalüüsi sooritusest ja üldmuljet teenindajast.

Kõigi piirkondade finalistid lahendasid žürii, kaamera ja pealtvaatajate ees keerulisi teenindussituatsioone näitlejast kliendiga. Konkursi projektijuht Tairi Leis oli väga positiivselt meelestatud ning ütles, et planeeritust viis kuud hiljem toimunud finaalid läksid väga hästi. "Osalejad ja žürii tulid üsna lühikese etteteatamise ajaga kenasti kohale ja saime finaalid ära teha. Superfinaalis sai kajastatud ka praeguses ühiskonnas ärevaks tegev koroona teema. Näitlejast klient oli haigustunnustega ja püüdis teenindaja käest saada ideid, kus ja kuidas oma järele jäänud nädalake puhkust veeta. Parimad teenindajad tajusid ohtu ja soovitasid kliendil ringi käimise asemel hoopis tervisekontrolli minna."

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111