bestsales .ee • 2 september 2020

Enam kui 170 müügivaldkonna otsustajat vaagivad oma võimalusi

Selle aasta müügijuhtimise konverentsilt tullakse otsima ideid ja lahendusi keerulistel aegadel toimetulekuks. Näiteks on ainuüksi müügi planeerimine järgmiseks aastaks suur väljakutse, sest teadmatust on niivõrd palju.

Müügijuhtimise aastakonverentsi 2019 osalejad  

Hetke seisuga on 16. septembril Noblessneri Valukojas toimuva konverentsi saalipiletid välja müüdud, kuid saadaval on veel veebipiletid. Osalemas on juba üle 170 müügijuhi (vaata, kes juba osalevad SIIT) ja neist ca neljandik just virtuaalkonverentsil. Tõsi, saalipiletid on otsas ja registreerida saab hetkel vaid ootelehele. Samas on just veebipiletil mitmeid eeliseid.

„Virtuaalkonverentsidel osalejad on pidanud suurimaks väärtuseks võimalust valida ise, mida kuulata online´is ja mida hiljem. Kuna konverents on kuu aja jooksul järelvaadatav, siis annab see vabaduse. Näiteks kevadisel Teeninduskonverentsil osalenud juht andis tagasisidet, et tema kuulas kõik ettekanded ära autoroolis istudes. Sealjuures saab enam huvipakkuvad ettekanded hiljem ka korduvalt üle vaadata või kuulata,“ toob veebipileti suure lisaväärtuse välja konverentsi programmijuht Aira Tammemäe.

Selle aasta müügijuhtide suurima kogunemise teemaks on igapäevane müügijuhtimine ja sellega seotud suured väljakutsed just eelseisval sügis-talvel. „Teadmatust on palju, aga samas vaatavad kõik juhid just müügivaldkonna eestvedajate poole, sest müügikäibe hoidmine on paljuski ettevõtte elu ja surma küsimus,“ kommenteeris Tammemäe programmi teemade valikut. Samuti on tema sõnul igapäevases juhtimises uusi väljakutseid. Näiteks on kodukontoris töötavate müügiinimeste tööprotsesside jälgimine keerulisem, aga veelgi enam nõuab juhilt pingutust emotsioonide juhtimine. „Kuidas toetada, kui järjest tuleb tagasilööke? Kuidas üldse aru saada, kui müügiinimest ähvardab nn auku kukkumine? Koosolemine on meeleolu juhtimiseks oluline ja kodukontorites olijate jaoks peab selle koosolemise kuidagi ära lahendama,“ toob Tammemäe mõned näited.

Niisiis keskenduvad müügivaldkonna otsustajad 16. septembril just täna eesseisvatele väljakutsetele. Konverentsi programmis on uus formaat ajurünnak kolmel erineval teemal, mille hulgast iga osaleja saab valida enda jaoks sobiva. Konverentsil on kasutuses ka uudne platvorm, mis annab hea võimaluse networkinguks, ka uute kliendisuhete loomiseks ning võimaldab konverentsil aktiivselt osaleda nii saalis kui veebis.

Hetkel on veebipiletid veel saadaval ja saad ühineda 170 müügivaldkonna juhiga, et üheskoos kriitilised teemad läbi arutada. Vaata konverentsi programmi SIIT.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111